پارک انیمه
نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ (/thread-3651.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - RYOMA ECHIZEN - 2014/03/31 12:15 PM

من که پول برای دیدن همچین انیمه ای نمیدم خیلی مسخره میشد

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - _lady.bird_ - 2014/03/31 03:07 PM

ولی به نظرمن اگه این طوری میشد هیچ دختری این انیمه رو نگا نمی کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - kakeroyogajoon - 2014/03/31 03:22 PM

خیلی مزخرف میشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif گند میزنن تو انیمیشن

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Judy - 2014/07/16 06:06 PM

کـآپیتان سوباسای دختروووونه؟
به نظرم هم مزخرف میشه هم باحال!

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - L£ONARDO - 2014/07/17 11:47 AM

دخترا هم فوتبالیست شدن؟؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
من که خودم کلاس قوتبال میرمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Katrina-1994 - 2014/07/19 03:25 PM

به نظر من باحال نمیشه... ._.

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Mmpunisher - 2017/06/08 09:14 PM

به نظرم وقتی یه انیمه به موفقیت میرسه دیگه لازم نیست یه اسپین اف ازش بزنن هرچند من اطلاعات کافی ازش ندارم
ولی فک نکنم به شاهکار مثل سری سوباسا بشه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - seyed ahmad - 2017/06/13 12:00 AM

دیگه نباید خیلی انیمه رو کش بدن!!اینطوری جذابیت خود فوتبالیستها هم از بین میره.انیمه به خاطر همون شخصیت پردازی ها قشنگ بود نه صرفا به خاطر فوتبال یا فوتبالیست بودن کاراکتر ها

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Angel_f - 2017/06/13 01:01 AM

فک نکنم چندان عین فوتبالیست ها موفق بشه.هر چقدرم تلاش کنن بازم به پای انیمه فوتبالیست ها نمیرسن.

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - kindboy - 2017/06/14 03:30 PM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

تا انیمه رو نبینم نظر نمیدم