پارک انیمه
روش تقلب:| - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: روش تقلب:| (/thread-27313.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/09 05:28 PM

من تو تقلب استاد نیستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Salmanfz - 2017/01/09 05:32 PM

برای اون روش کف پا ، میتونی کف پات کاغذ بچسبونی بعد روش بنویسی ، هی بیاری بالا بخونی و بزاری رو زمینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همیشه هم با چند نفر هماهنگ باشین حواس مراقبو پرت کنن . ما علامت گذاشتیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل والیبالمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Blacksnake - 2017/01/09 05:40 PM

(2017/01/09 04:05 PM)Salmanfz نوشته شده توسط:  مثلن یکی از برکاربرد ترین روش ها ، کاپشنه !
یعنی کاپشن میپوشی که داخلش جیب داشته باشه یا واسش میسازی یدونه جیب.
بعد اونجا تقلب میزاری و سر جلسه نگاه میکنی . دیگه نفهمیدن مراقب دست خودته و استعدادت.
حتی من کسایی رو میشناسم تو کفششون میزارن سر جلسه هی درمیارن نگا میکنن.
ایده های زیادی هست . بعضیا هم گوشی میارن داخل گوشیشون تقلبه.
و التبه پولدارا هم اپل واچ دارن داخل اون عکس جزوه ها و پیامک جزوه هاس سر امتحان نگاه میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باورتون نمیشه اگه بگم سر امتحان هندسه ترسیمی استاد گفت همه کاپشن هاتون( حتی گرمکن) رو دربیارید. بعدم مگه گوشیا شما رو سرجلسه امتحان جمع نمیکنن؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دست ما خیلی بسته ست...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Salmanfz - 2017/01/09 05:43 PM

(2017/01/09 05:40 PM)Blacksnake نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 04:05 PM)Salmanfz نوشته شده توسط:  مثلن یکی از برکاربرد ترین روش ها ، کاپشنه !
بعد اونجا تقلب میزاری و سر جلسه نگاه میکنی . دیگه نفهمیدن مراقب دست خودته و استعدادت.
و التبه پولدارا هم اپل واچ دارن داخل اون عکس جزوه ها و پیامک جزوه هاس سر امتحان نگاه میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باورتون نمیشه اگه بگم سر امتحان هندسه ترسیمی استاد گفت همه کاپشن هاتون( حتی گرمکن) رو دربیارید. بعدم مگه گوشیا شما رو سرجلسه امتحان جمع نمیکنن؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه کاپشنارو بگیرن دیگه خیلی سختهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
التبه یه راه هست ولی ریسکش بالاس . اینکه توی جیب پیرهنت (ما که پیرهنه) تقلب بنویسی هی بری زیر میز ببینی . ولی ریسکش بالاس.
گوشیا رو میگیرن ، ولی میگن هرکی داره بیاد بده نمیگردن.

آدم تو محدودیت ها ستاره میشه!

RE: روش تقلب:| - Sherlock Holmes - 2017/01/09 05:47 PM

من روی مچ دستم مینویسم :/
خیلیم موفقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اصلا یه ضرب المثل خیلی قدیمی هست که میگه فقط به خودت اعتماد کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Salmanfz - 2017/01/09 05:50 PM

(2017/01/09 05:47 PM)Sherlock Holmes نوشته شده توسط:  من روی مچ دستم مینویسم :/
خیلیم موفقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اصلا یه ضرب المثل خیلی قدیمی هست که میگه فقط به خودت اعتماد کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تقلب های فردی خیلی راحته:/
مچ دست ساده ترینشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ما داریم گروهی کار میکنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - EgO DeAtH - 2017/01/09 05:56 PM

ساده ترین روش تقلب از نظر من اینه که با جلوییت(اگه خرخون بود) رفیق بشی بعدش موقع امتحان کیف بزاری وسط و پیش دیوار بشینی،اونم برگشو کج کنه و راحت بشه تقلب کرد . تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
البته این واسه امتحاناتی بود که توی کلاس برگزار میشه،امتحانای توی سالن فرق داره روشش . تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gif

RE: روش تقلب:| - X Phoenix X - 2017/01/09 06:07 PM

(2017/01/09 05:43 PM)'Salmanfz' نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 05:40 PM)'Blacksnake' نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 04:05 PM)'Salmanfz' نوشته شده توسط:  مثلن یکی از برکاربرد ترین روش ها ، کاپشنه !

اگه کاپشنارو بگیرن دیگه خیلی سختهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
التبه یه راه هست ولی ریسکش بالاس . اینکه توی جیب پیرهنت (ما که پیرهنه) تقلب بنویسی هی بری زیر میز ببینی . ولی ریسکش بالاس.
گوشیا رو میگیرن ، ولی میگن هرکی داره بیاد بده نمیگردن.

آدم تو محدودیت ها ستاره میشه!

واقعا ریسک این خیلی بالاستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همون صحبت کردن بهترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ستاره که چه عرض کنم شکوفامیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Blacksnake - 2017/01/09 06:19 PM

اساتید عزیز تقلب لطفا تمرکزتون بذارید روی امتحانات داخل سالن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثلا بگید توی سلف دانشگاه با دویست و خرده ای دانشجو و ده تا مراقب چجور باس تقلب کرد. پنجشنبه امتحان دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Yu_chan - 2017/01/09 06:22 PM

(2017/01/09 06:19 PM)Blacksnake نوشته شده توسط:  اساتید عزیز تقلب لطفا تمرکزتون بذارید روی امتحانات داخل سالن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثلا بگید توی سلف دانشگاه با دویست و خرده ای دانشجو و ده تا مراقب چجور باس تقلب کرد. پنجشنبه امتحان دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اوه تقلب دانشگاهیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میتونی برگه تقلبو لول کنی تو لوله خودکار جاسازی کنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه