پارک انیمه
ایفا پاندای کونگ فو کار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفا پاندای کونگ فو کار (/thread-24292.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - ⓜⓡ.TERABYTE - 2016/06/29 02:12 AM

اگوی 2 روز دیگه تا حمله مونده و اونوقت این این میگه اگه پو مرد برمی گرده و مزه می پرونه اونها لشکری آماده کردن مرگ تو مرگ بعد پو سوال می پرسه سریع تمرین کنید

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - diana king - 2016/06/29 10:40 AM

پو:
من میگم اصلا لازم نیست تمرین کنیم...
بیاین ما بهشون حمله کنیم،شبانه و قبل از اینکه خودشون دست به حمله بزنن ما میریم سراغشون!
چطوره؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - Ryoma - 2016/06/29 10:47 AM

تانگ فو که داشت جاسوسیه پو و دیگران رو می کشید متوجه حرف پو که گفت شب باید بهشون حمله کنین شد و سریع به قصر شن برگشت و گفت: بچه اونا از نقشه ی ما با خیر شدن به وسله ی اگوی لعنتی پو هم گفت که بهتره شب به ما حمله کنه اونا متوجه شدن باید اگوی رو بدزدیم و مخفی گاه رو عوض کنیم.

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - ⓜⓡ.TERABYTE - 2016/06/29 01:49 PM

لک لک : از خواب بیدار شده و هی اگوی را صدا می کند: اگگوی ، استاد اگوی ، اگوی جان ، اگوی خوشگله ، اگوی کونگفویی ، اگوی برترین ، اگوی که مثله هیچکسی نیست ، خودشم داره نمره بیست ، اگوی گوگولی کل قصر رو می گرده و از کنار مجسمه استاد که رد می شه : وای لاک استاد بدون استاد! باید به بچه ها بگم به سمت بچه ها می رود و داستان را تعریف می کند با ریتب تند : من رفتم اگگوی رو صدا کردم گفتم اگگوی ، استاد اگوی ، اگوی جان ، اگوی خوشگله ، اگوی کونگفویی ، اگوی برترین ، اگوی که مثله هیچکسی نیست ، خودشم داره نمره بیست ، اگوی گوگولی ریتمش ارام می شود و نفس نفس می زند اما نبود تا اینکه کنار مجسمش لاکش رو بدون خودش دیدم فک کنم دزدیدنش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - diana king - 2016/06/29 03:39 PM

پو با لحنی هیجان زده:
وای!وای!وای!
استادمون رو که مرده بود بعد زنده شد بعد هی مرد و هی زنده شد و ...اصلا هرچی! دزدیدن!
باید بریم و نجاتش بدیم...
حالا ای پنج آتشین...زود باشین بریم هم اگوی رو نجات بدیم و هم مردم رو از شر این ها خلاص کنیم!
بریم!
و در را باز می کند و به کوچه های تاریک و وحشتناک وارد می شود!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - Ryoma - 2016/06/29 04:01 PM

تانگ فو : اگوی رو بندازین تو اون طلسم
حالا باید مخفیگاهمون رو عوض کنیم چون تا هر لحظه دیگه پو و پنج آتشین میان زود باشین زود

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - ⓜⓡ.TERABYTE - 2016/06/29 04:01 PM

اگوی در قصر شن بدون لاک : چرا بدون لاک من و آواردی ای ای ... یک پتوییی یک چیزی بدین به من

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - aika_chan - 2016/06/29 04:05 PM


(2016/06/29 03:39 PM)diana king نوشته شده توسط:  پو با لحنی هیجان زده:
وای!وای!وای!
استادمون رو که مرده بود بعد زنده شد بعد هی مرد و هی زنده شد و ...اصلا هرچی! دزدیدن!
باید بریم و نجاتش بدیم...
حالا ای پنج آتشین...زود باشین بریم هم اگوی رو نجات بدیم و هم مردم رو از شر این ها خلاص کنیم!
بریم!
و در را باز می کند و به کوچه های تاریک و وحشتناک وارد می شود!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

افعی:باز این پو رو جو گرفت!هعی!

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - Ender Creeper - 2016/06/29 04:19 PM

هوندون:
یه فکری دارم! چه طوره به همون جایی بریم که کای ازش اومد! به فکرشون هم نمیرسه که رفتیم اونجا!

RE: ایفا پاندای کونگ فو کار - diana king - 2016/06/29 04:22 PM

پو که کلی تنهایی و در تاریکی  رفته جلو ناگهان می فهمد پنج آتشین نیامده اند! به سرعت برمی گردد عقب رو به افعی می گوید:
جو چیه؟!
ولش کن اصلا...
شماها نمیخواین بیاین؟