پارک انیمه
معرفی انیمه های بهار 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های بهار 2015 (/thread-18201.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - abaneh - 2015/06/06 03:10 PM

خب میتونی یه تاپیک بزنی و بعد اینا رو گزارش کنی منتقل بشه اون تاپیک ، من میگم تاپیک جدید بزن چون این پستات ممکنه بین باقی پست ها گم بشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
اون خوناشامی رو اعصاب منه شخصیت پردازیش ضعیفه ،مثلا یو خیلی راحت پدر و مادرش و میزاره کنار ، نویسنده هم هیچ اشاره ای به گذشته یو نمیکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالبته تا قسمت 7 که من دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیو همون اول انیمه قوی ظاهر میشه و چیز خاصی نداره .
نقل قول:
خوب کراکتر اولمون یه پسری به اسم لیئونارد واتچ ایشون عکاس هستن و چشماشون تو کل انیمه بسته است
خانومی اینو نمیدونستم که چشمای کارکتر همش بسته س تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifمری تو اسپویلت و بکن من چشمامو میبندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/06/06 03:16 PM

(2015/06/06 03:10 PM)abaneh نوشته شده توسط:  خب میتونی یه تاپیک بزنی و بعد اینا رو گزارش کنی منتقل بشه اون تاپیک ، من میگم تاپیک جدید بزن چون این پستات ممکنه بین باقی پست ها گم بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون خوناشامی رو اعصاب منه شخصیت پردازیش ضعیفه ،مثلا یو خیلی راحت پدر و مادرش و میزاره کنار ، نویسنده هم هیچ اشاره ای به گذشته یو نمیکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالبته تا قسمت 7 که من دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیو همون اول انیمه قوی ظاهر میشه و چیز خاصی نداره .
نقل قول:
خوب کراکتر اولمون یه پسری به اسم لیئونارد واتچ ایشون عکاس هستن و چشماشون تو کل انیمه بسته است
خانومی اینو نمیدونستم که چشمای کارکتر همش بسته س مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمری تو اسپویلت و بکن من چشمامو میبندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اينو همون اول ميبيني دقيقالحظه اول ولي نميدوني چرا اصلا بيا ببين اينو من هنوز خودممم نفهميدم داستانو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اون خون اشامي كه گفتممم نويسنده همزمان طاره يه ناول مينويسه درمورد اتفاقات قبل اين داستان الانم ما رو تو كف گذاشته من مشتاقم بونم درباره ش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولي حال ديدن انيمه ندارم
من اسپويل مي كنم تو همبيا بخوننننننننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/06/06 03:18 PM

بعدشم ابانه بايد يه چيزي بنويسي ملت مستاق بشن برن ببينن ديگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برو ببين چرا مثل فوجيه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا ميري ميبيني مياي ميگي اصلا اون كوري نبود كه تو گفتي هاهاهااااااااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهشايدم بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه يه چيزي نوشتم كه فقط خودم ميدونم چي نوشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - abaneh - 2015/06/06 03:34 PM

(2015/06/06 03:18 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  بعدشم ابانه بايد يه چيزي بنويسي ملت مستاق بشن برن ببينن ديگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برو ببين چرا مثل فوجيه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا ميري ميبيني مياي ميگي اصلا اون كوري نبود كه تو گفتي هاهاهااااااااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهشايدم بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه يه چيزي نوشتم كه فقط خودم ميدونم چي نوشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پس جریان همون ستاد تبلیغات مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داری ملت و تحریک میکنی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پ.ن : ادامه بحث خوناشامی ؛ نه خب من اول انیمه رو میبینم و اگه موضوع برام فاش بشه مزه انیمه دیدن برام لذت بخش تره و اینکه هضم داستان براه راحتره ، البته این تقصیر نویسنده س نمیدونه چطور بنویسه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چیزی از گذشته یو نشون نمیده به جز چنتا دیالوگ.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - makan parsi - 2015/06/14 10:02 PM

سلام.

فصل بهار دیگه تموم شد این تاپیک هنوز در حال بروز رسانیه ؟ خخخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

-
-

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - manena jooon - 2015/07/21 06:47 PM

من اسم هیچ کدومشونو نشنیدم تا حالاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ولی مرسی بابت زدن اینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
تایپک چون خیلی  منتظر انیمه های جدید تر بودمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - manena jooon - 2015/08/15 06:42 PM

خوبن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی دیده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظر باحال نمیانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/08/17 11:31 AM

(2015/08/15 06:42 PM)manena jooon نوشته شده توسط:  خوبن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کسی دیده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظر باحال نمیانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره چند تاشون باحال بودن
( اونایی که بهتر بودن فصل دوم پخششون بود ولی از اونایی که فصل اول بود اینا بهتر بودن)
kekki sensen
owari no seraph
hibike euphonium

ولی پیشنهاد می دم از انیمه های تابستون ببینی

بگو از چه سبکی خوشت میاد راهنمایت کنم ^^

اینم تاپیک انیمه های تابستون:

معرفی انیمه های فصل تابستان 2015

نظرسنجی: بخث و تبادل نظر کلی درباره انیمه های فصل تابستان 2015 ( 1394)
(صفحه‌ها: 1 2 )