پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/05 10:14 PM

مرسی کاداج جونم !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به هر حال اگه ناراحت شدی ببخشید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب کیا موندن که باید موافقت کنن؟
لایتینگ
سارا
یازو
جنوا
وینست

همینا دیگه ؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/05 10:18 PM

بله فقط همینا موندن!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/05 10:21 PM

شدیدا .........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم تازه فکر کنم عوض شدم ... نمی دونم چرا احساسای قبلمو ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب یه چیزی بگم اسپم نشه پستم ....
کسی نمی دونه من بالا خره می تونم به زندگی برگردم یا نه ؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/05 10:21 PM

چرا ...خیلیم عوض شدی ...
مطمئنی حالت خوبه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/05 10:33 PM

نه مادر پستتون اسپم نیستشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ریلکس باشیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

..............................

درستهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ، اصلا" حالم خوب نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.فکر کنم سفیروث رفته تو جلدم!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نمی دونم چرا معتاد این شکلک شدم!!!!!!!>>>>مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه کم کم دارم از حال میرم!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/05 10:35 PM

اتفاقا میخواستم بگم چرا گیر دادی به این شکلکه ؟!!!!!!!!!!!!!!!
آروم باش کاداج ...نفس عمیق بکش ......تو خوب میشی ...!!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/05 10:44 PM

معتاد مجرم نیست بیماره !!!
کادج تو می تونی ترک کنی! به خودت اعتماد کن خودتو بشناس !
حالا خیلی آروم دستتو از روی گزینه ی شکلک ها بردار سعی کن مثل آبجی تیفا اصلا شکلک نزنی خوب؟؟؟
این جوری .....
حالا ببینم من چی من عوض نشدم ؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/05 10:50 PM

نه آیریس حونم ...شما تغیر نکردی ...ولی یه فکری به حال پسرت بکن
داره از دست میره طفلی !!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/05 10:58 PM

درست میشه ... مگه میشه کسی خاله ای مثل شما داشته باشه و از دست بره ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/05 11:05 PM

(2013/03/05 10:09 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  
(2013/03/05 10:04 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  اریس چیزی نگفت که
چرا بخواد طعنه بزنه

لطفاً شما دخالت نکن و گرنه با همین دندونام گازت می گیرم !!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

.......................................................

هیچی مادر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخه من خیلی اهل شوخی و خنده م !!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخوای گاز بگیری
با همین شمشیرم همه اون دندوناتو از ته میکشم بیرون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه