پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/05 03:38 PM

اره.خیلی خوبه.موافقم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/05 04:00 PM

کسی موافقه تاپیک جدید زده بشه بیاد نظرشو بگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/05 04:39 PM

خیلی جالبه!!!! اتفاقاً من از هر سه نفری که موافقت کردند ، عکس طنز پیدا کردم!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تا همه ی کاراکترها موافقت نکنن تاپیک زده نمی شه!!!!!! چون هرکی موافقت کنه معنیش اینه که رضایت داده تا باهاش شوخی بشه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پس لطفا" یکم سریع تر

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/05 04:47 PM

كاداج جون كي ميتونه با تو مخالفت كنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه......منم كه مخالفتي ندارم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/05 05:02 PM

سلام همشهری های گل منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من همین الان این پیشنهادو دیدم
آره منم موافقم .......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر بکریه قربون پسر ماه و باهوشم بشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/03/05 07:17 PM

منم کاملا موافقم .....
کاداج از من که عکس طنز نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوخی کردم ...فقط سریع تر تایپیکو بزنین من دارم از کنجکاوی میمیرم !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نمیشه تا تایپیک رو میزنین یکی از عکسا رو بذاری ؟......فقط یه دونه .....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/05 08:12 PM

اتفاقا" کلونی عکس های طنز از تیفا دارم!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه تیفاجون خیلی هم دلتو صابون نزن شاید زیاد طنز نباشه!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جواب منفیه!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/05 08:23 PM

آره منم عکس طنز زیاد دارم مخصوصا از سفیروث که خدا رو شکر رضایت دادند مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا باید منتظر بمونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/05 08:43 PM

همه موافقت کردن ؟ چند نفر دیگه موندن ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/05 08:46 PM

کاداج شوخی ها باید در سطحی باشه زیاد تابلو نباشه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه