پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/04 09:21 PM

واقعا راست گفتی کلود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چی داره تا ارث بده
یه چیزی باید بهش دستی هم بدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/04 09:30 PM

مگه مادر چی داره که میخواید سر ارثش باهم دعوا کنید
میراثمون که کلود بود ردش کردیم رفت؟
مامی جنوا اگه فرمانروای زمین بشه اون موقع میتونید یه کاری بکنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی با شناختی که من ازش دارم شاید اصلا همتون رو بکشه چون نصفتون به خون انسانها آلوده است
شایدم بخواد شما رو از خون انسانیت تطهیر کنه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/04 09:32 PM

کلود همینجاست زک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جایی نرفته

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Mohabat69 - 2013/03/04 09:37 PM

یعنی روانه ی خانه ی بختش کردیم رفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه خیلی زیادی موشکافانه گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/04 09:40 PM

زک در یک کلام مامان جنوا و سفیروث هیچکاری نمیتونن بکنن
خیالت راحت

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/04 11:02 PM

کسی نیست کسی اینجا نیست
اصلا نگران نباشین جنسیس در تمام لحظات پشتیبان شماست هروقت تونستین به اینجا سر بزنین
فعلا استراحت کنین من مراقبم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/04 11:40 PM

جنی جان برو یکم استراحت کن من شیفت شبت رو به عهده می گیرم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب ، اول از همه بگم که اگه بحث هاتون بودار باشه و به مادر و سفیروث نازنین توهین بشه من حرف نمی زنم!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا اصلا" مسئله این نیست......راستش اومدم یه مشورتی بکنم و یه موافقتی بگیرم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظرتون چیه که یه تاپیک زده بشه و توش باهاتون شوخی کنیم?!?!?! منظورم از شوخی اینه که از کاراکترهای فینال فانتزی عکس خنده دار بذاریم و خلاصه دست بندازیمشون!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)
نمونه ی عکس های طنز چی می تونه باشه؟؟!! مثل همون عکسی که من واسه داداش یازو درست کردم!!

حالا به غیر از عکس طنز می شه مطلب طنز هم درمورد کاراکترها نوشته و خلاصه هرچی هست تو مایه های طنز باشه دیگه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه لطیفه هم میشه از بعضی هاتون ساخت!!...........مخصوصا"...........( حالا اسم نمی برم چون الان هیچکدومتون نیستید و نمی خوام غیبتتون رو بکنم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

من الان کلی عکس متحرک خنده دار پیدا کردم ولی دلم نمیاد بذارمشون تو تاپیک عکس های طنز چون دیگه این تاپیک رو خیلی وقته که گذاشتیمش تو انباری و داره خاک می خوره!!

حالا موافقید؟؟!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/03/04 11:57 PM

من موافقت خودمو اعلام میکنم .

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/05 01:05 AM

فکر بدی نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/05 11:16 AM

فعلا استراحت کنین من اینجا هستم پشتیبان شما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه