پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/03 03:34 PM

آخ جون. پسر نازنینم بالاخره اومد! خوش اومدی سفیروثمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: بابا خود كاداج اول شروع كرد به ما ميگويد بچه مثبت .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه خیر. شما اول شروع کردین به نقشه کشیدن! اگه میذاشتین سفیروث همون اول دنیا رو نابود کنه واسه ی خودتونم بهتر بود!

جنسیس ؟ تو یه گوشمالی طلبکار بودی نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه در ضمن سفیروث برای این سر من رو با خودش برد چون مامانشو دوست دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل تو بی معرفت نیست!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلام تیفا. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وینسنت سر به سر پسر من نذار!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/03 03:40 PM

باشه دیگه حالا ما شدیم بی معرفت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همینجوری وایستم دنیا رو نابود کنه
ما هم نابود بشیم عجب فکری کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/03 03:46 PM

اي بابا باز اين مامان جنوا اومد!!!!!

بزاريم دنيا رو نابود كنه عجب !!!.....مگه من ميزارم دنيا دست تو بيفته اونوقت همه چي رو با خاك يكسان ميكني كه!

نه من نميزارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/03 03:53 PM

نابود بشید حقتونه!! اصلا شما ها از اول به وجود میومدین! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یک ضرب المثل نمی دونم کجایی می گه : آدم کمتر زندگی بهتر!! هر چقدر شما ها بیشتر بمیرید ما خوشحال تر میشیم.
انقدر هم من نمیذارم من نمیذارم نکنید چون هممون میدونیم که شما ها بالاخره یک روزی کشته خواهید شد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی شما ها کاداجو ندیدین؟ ببینین انقدر بچه مو تهدید کردین که گذاشت رفت!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/03 03:57 PM

هر کی بخواد دنیا رو نابود کنه کشته میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج نیست شاید تو راه یکی از بچه ها اونو کشته باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکی از گروهتون کم شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/03 03:58 PM

ولی من اول شماهارو نابود میکنم بعد میمیرم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/03 04:04 PM

نقل قول: هر کی بخواد دنیا رو نابود کنه کشته میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ای بچه ی بد! ببین می گم بی معرفتی!! دست می خوای رو مادرت بلند کنی؟؟؟ مادرت؟؟؟؟ تو خجالت نمی کشی ؟ به جای اینکه بیاد طرف مادرشو بگیره می خواد بره دنیارو نجات بده! من تو رو از ارث محروم میکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کلو همه ی اینا رو به در گفتم دیوار هم بشنوه ها! تو هم پسر من هستیا!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/03 04:14 PM

شايد پسرات نخوان مادر دنيا خراب كني داشته باشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/03 08:06 PM

(2013/03/03 04:04 PM)nig نوشته شده توسط:  
نقل قول: هر کی بخواد دنیا رو نابود کنه کشته میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ای بچه ی بد! ببین می گم بی معرفتی!! دست می خوای رو مادرت بلند کنی؟؟؟ مادرت؟؟؟؟ تو خجالت نمی کشی ؟ به جای اینکه بیاد طرف مادرشو بگیره می خواد بره دنیارو نجات بده! من تو رو از ارث محروم میکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کلو همه ی اینا رو به در گفتم دیوار هم بشنوه ها! تو هم پسر من هستیا!!
وای ارث چی هست ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نیروی شیطانی ؟ من دست رو شما بلند نمیکنم با برادرام کار دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وقتی اونا بمیرن
شما از نابود کردن دنیا منصرف میشی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/03 08:17 PM

سلام به همگی
اصلا من تسلیم هرکی دلش خواست منو هرچی دلش خواست صداکنه
تاحالا 1000تا اسم دارم بازم روش ولی هرچی میگین بگین قبلش بدونم جواب بدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب نوکتیس جان حرفی می زنی ها
ولی خب هرکی نخواست مامانش اریس می ه تا حالا که بوده بقیه هم به عهده ی اونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه