پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - شینیگامی - 2013/03/02 03:35 PM

(2013/03/02 03:31 PM)****کاداج**** نوشته شده توسط:  هی تمومش کنید!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بی احترامی به جعبه ی مقدس مادر اونم تو روز روشن؟؟؟؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خجالت بکش جنی!!! نا سلامتی اون جعبه مادر تو هم هست!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وینسنت اون موقعی که داشتم کلود رو می کشتم بعدش تو اومدی و از دستم قاپیدیش به اندازه کافی مجازات پات نوشته شده پس بیشتر از این جرمتو سنگین نکن!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فعلا که کلود تونست تو و سفیروث رو شکست بده....هر وقت تونستی حریفش بشی بیا.اون موقع منم راجبت فکر میکنم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/02 03:36 PM

کاجی یخورده خودتو کنترل کن
مادر تو ازمایشگاهه تو اون جعبه نیست که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مادرو ضایع نکن حداقل برو ازمایشگاه ببینش نه تو جعبه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - شینیگامی - 2013/03/02 03:38 PM

مادر توی یه جعبست جعبه ی بی جواهر تازه به رنگ کبود.همرنگ جنوا که توی ابههه
اهنگ ابی با کمی تغییر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/02 03:39 PM

ببینم،مگه سفیروث سر جنوا رو با خودش نمیبره؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/02 04:32 PM

مادر کجاست پیداش نیست ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/02 05:47 PM

جنسیس تا 5 دقیقه پیش می خواستی همه رو داغون کنی الان سراغ جنوا رو می گیری؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/02 05:51 PM

اهم اهم پسرا دعوا نکنین بحث کردن ودعوا کردن فرق دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهان من داشتم یادداشت قبلی هارو می خوندم جنوا به من گفت آبجیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنوا خواهر منه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/02 06:02 PM

چي جنوا كه خواهر نداره!!!

جنوا كه اصلا معلوم نيست چه موجوديه چطور ميتونه آبجيت باشه فكنم اشتباه شده.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/02 06:06 PM

خب نوکتیس جان میدونم
ایها الناس من خواهر لایتینگ ام همه نگین آبجی اشتباه شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Roya - 2013/03/02 06:39 PM

بله آفرین سارا جون ............ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب من بازم دو روز نبودم چه رونقی گرفته اینجامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.......... به به به بهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ...... فکر کنم اگه یه هفته دیگه نباشم این تایپیک توی سایت اول میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نگین جان (مادر جنوای عزیز) خییییییییییییییییییییییلی خیلی خوش اومدی صفا آوردی من با اجازتون این چند وقته که نبودی وظیفه ی مادری فرزندات رو قبول کرده بودم الان اگه اجازه بدی این بچه منو مادر صدا کنن ذوق می کنم من ................
شینیگامی جان شما هم خیییییییییییییییییلی خوش اومدی به به الان خیلی ها رو داریم . خیلی عالیه .....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه