پارک انیمه
ایفای نقش خیالی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: ایفای نقش خیالی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه (/thread-29354.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - diana king - 2016/07/02 09:18 AM

(رون وحشت زده نگاهی به آن دو می اندازد) :
اوه ... اوه ... دوباره در میزنن!
نکنه بلاتریکس با مرگخوارا برگشته؟!
(دوباره به هرمیون نگاه می کند...) :
شماها با من نمیاین؟
به هرحال من میرم!
(و به سمت در حرکت می کند.)
کی هستی؟!

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - Noctis_P - 2016/07/02 03:36 PM

فهرست کتاب ها و وسایل مورد نیاز را برای بچه ها می فرستم

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - Miikasa Ackerman - 2016/07/03 07:37 AM

"لبخندی میزنم و جواب میدم":
لونام...رون...در رو باز کن...صدات وحشتناکه...

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - diana king - 2016/07/03 10:24 AM

(رون با بی حوصلگی و با صدای آرام طوری که لونا نشنود) :
خود لوناست،مطمئنم غیر از اون کسی به صدای من کاری ندارهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
( و قبل از اینکه هرمیون بتواند مانع کار او شود در را باز می کند.)
++نکته:

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - Miikasa Ackerman - 2016/07/03 10:28 AM

"با لبخندی وارد میشود و دستکشی را به دست هری میدهد و میگوید":
تلپورت،پرفسور فرستاده،گفته خطرناکه با قطار بریم...پس بهتره وسایلتون رو جمع کنید
"رو به رون میرود و بدون توجه به هرمیون دستانش را دور سر رون میزارد و میگوید":
باز چه خرابکاری کردی...که صدات انقدر ترسو شده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - diana king - 2016/07/03 10:50 AM

(رون که از اینکه لونا اینطوری دستش را دور گردنش انداخته احساس بدی دارد،سرش را عقب می کشد و کمی سرخ می شودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif) :
آره...فکر خوبیه...
اگه دستتو برداری میرم و چمدونمو حاضر میکنم!

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - ⓜⓡ.TERABYTE - 2016/07/03 02:37 PM

خوبه می خوایم بریم ؟ من وسایلم آمده است مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - aika_chan - 2016/07/03 02:52 PM

(هرمیون که از لونا بخاطر انداختن دستش دور گردن رون عصبی شده)رون،تو چطور میتونی اعتماد کنی بهش؟شاید اون بلاتریکس باشه!تو حتی رمز هم ازش نپرسیدی

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - ⓜⓡ.TERABYTE - 2016/07/03 03:15 PM

هری : فقت لونا این کارارو می کنه هریمون نگران نباش یه لبخند ملایم هم می زنه

RE: ایفای هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ی جدید! :D - diana king - 2016/07/03 03:28 PM

(رون که خودش را از دست لونا آزاد کرده، با چمدان و خرچال برمی گردد.)
خوب حاضرین؟!
(و دستکش را از هری می گیرد.چند دقیقه بعد همگی در ایستگاه نه و سه چهارم هستند.)