پارک انیمه
روش تقلب:| - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: روش تقلب:| (/thread-27313.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: روش تقلب:| - Yu_chan - 2017/01/09 04:12 PM

(2017/01/09 04:05 PM)Salmanfz نوشته شده توسط:  مثلن یکی از برکاربرد ترین روش ها ، کاپشنه !
یعنی کاپشن میپوشی که داخلش جیب داشته باشه یا واسش میسازی یدونه جیب.
بعد اونجا تقلب میزاری و سر جلسه نگاه میکنی . دیگه نفهمیدن مراقب دست خودته و استعدادت.
حتی من کسایی رو میشناسم تو کفششون میزارن سر جلسه هی درمیارن نگا میکنن.
ایده های زیادی هست . بعضیا هم گوشی میارن داخل گوشیشون تقلبه.
و التبه پولدارا هم اپل واچ دارن داخل اون عکس جزوه ها و پیامک جزوه هاس سر امتحان نگاه میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اپل واچه رو خوب اومدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من شنیدم حتی انقدر بعضی ها جرات دارن برگه یه دانش آموز زرنگو دست بدست میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - veena - 2017/01/09 04:15 PM

این برای اونایی که تو راهرو امتحان میدن بد نیست: تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
خرخونای کلاس لطف میکنن و برگه شونو زود میدن بعد به بهونه جمع کردن وسایل میرن داخل کلاس و اونجا چند نفری جواب سوالا رو به طوری که مراقب نفهمه با صدای نسبتا رسا میگن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
(البته خرخونا مطمئنا یه همچین لطفی نمیکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دلفینا هم پرواز میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مراقبم عرعر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

RE: روش تقلب:| - Yu_chan - 2017/01/09 04:16 PM

(2017/01/09 04:01 PM)veena نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 02:32 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  وایییی چه روش هاییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آدم هنگ میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اصولا دخترا خیلی دستشون واسه تقلب باز نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پسرا خیلی بهتر تقلب میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی از یکی شنیدم که چطوری تو کلاسشون تقلب میکنن قشنگ تعجب کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آیسان تو هم که خیلی حرفه ای هستیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عه عه عه! استادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
چندتا از اون روش های تقلب پسرا رو بگو ما هم بیاموزیم و به کار ببندیم بلکه جواب بدهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

عهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب مثلا اون طرف بهم گفت زیر کفشای هم مینویسن تقلبو بعد خیلی ماهرانه خودکارو پرت میکنن عقب و برمیگردن که برش دارن عقبی پاشو میاره بالا و تقلبو اون طرف میخونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اینو جلو چشم خودم یکی از دوستام انجام داد خیلی خندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برگه تقلبو لول کرد خیلی نازک و گذاشت تو جای نک مداد نوکیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از اینا که گرد استوانه ای هستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Nao-chan - 2017/01/09 04:20 PM

(2017/01/09 04:16 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 04:01 PM)'veena' نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 02:32 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  وایییی چه روش هاییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آدم هنگ میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اصولا دخترا خیلی دستشون واسه تقلب باز نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پسرا خیلی بهتر تقلب میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی از یکی شنیدم که چطوری تو کلاسشون تقلب میکنن قشنگ تعجب کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آیسان تو هم که خیلی حرفه ای هستیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چندتا از اون روش های تقلب پسرا رو بگو ما هم بیاموزیم و به کار ببندیم بلکه جواب بدهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

خب مثلا اون طرف بهم گفت زیر کفشای هم مینویسن تقلبو بعد خیلی ماهرانه خودکارو پرت میکنن عقب و برمیگردن که برش دارن عقبی پاشو میاره بالا و تقلبو اون طرف میخونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اینو جلو چشم خودم یکی از دوستام انجام داد خیلی خندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برگه تقلبو لول کرد خیلی نازک و گذاشت تو جای نک مداد نوکیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از اینا که گرد استوانه ای هستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وای زیرکفش آخه چجوری مینویسن؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چه پیچیده البته احتمال اینکه بشه عملیش کرد خیلی کمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif به جاش بشینی فکر کنی و جوابو بنویسی بهتره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/09 04:29 PM

استادان گرامی به جای اینکارا برید درس بخونید تا رستگار شیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی اه ✌ ✌

RE: روش تقلب:| - Yu_chan - 2017/01/09 04:37 PM

(2017/01/09 04:20 PM)Nao-chan نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 04:16 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  
(2017/01/09 04:01 PM)'veena' نوشته شده توسط:  

وای زیرکفش آخه چجوری مینویسن؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چه پیچیده البته احتمال اینکه بشه عملیش کرد خیلی کمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif به جاش بشینی فکر کنی و جوابو بنویسی بهتره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

دقیقا ازش پرسیدم چه جوری میشه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد برام قشنگ توضیح دادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره بابا بشینی خودت بنویسی خیلی بهترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Ryoma - 2017/01/09 04:53 PM

وای خدا چه قدر این تاپیک باحاله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وای خدا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه عالیه این تاپیک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همه ی این روشایی که گفته شد رو من بلد بودم و اونایی رو هم که گفته نشده بود بلدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی زبان تقلب کردن خیلی بهتره تا مدرسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من که دو هفته پیش شنبه سر امتحان ترم علوم که با هشتم و نهمیا بودم با اینکه مراقب بود (بعضی وقتا دو تا میشدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) ولی راحت میتونستم از جلوییم نگاه کنم که میگفت تقلب نمیرسونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته آخرشم خودم نوشتم جلوییم بچه درس خون نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی نمرش از من بیشتر شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونمم چون بنده میشه برگه هام پره سوتیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
روشای دیگه : مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مثلا اگه بگن کیف بزارین وسط باید بری کنار دیوار (تاکید میکنم دیوار نه سمت پنجره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) سمت راست کاپشن بزاری رو کیفت طوری که چیزی معلوم نشه بعد زیر میزت کتاب جزوه هرچی که میخوای بزاری باز کنیو به راحتی تقلب کنی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این روش دقت زیاد میخواد البته تو دوران ابتدایی شاید به درد بخوره من میدونم این روش جواب داده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جای خالی رو صندلی تکی برای اینکه میز اول بشینه میشسته بعد کنار معلم زیرش کتاب میذاشته بعد اونایی که میخواستو نمیدونست براش کتابو از زیرش باز میکرد میدید مینوشت که خیلی خیلی سخت و خطرناکه این کار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(البته این رو خیلی مسخرس از ذهنتون پاکش کنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اگه توی برگه کلاسور مینویسی سوالای امتحانو که معلم میگه و معلمت کل سوالای کتابو گفته با جواب ، سوالا با جوابا رو بنویس تو برگه کلاسور . بعد ما بین 3 یا 4 تا برگه تو کلاسور بعد وقتی داری سوال جواب میدی چند صفحه از کلاسور برو عقب نگاه کن جوابو برو جلو بنویس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (سخت بود توضیحش فکر کنم بد توضیح دادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اگرم سوال نداده اون چیزایی که بلد نیستیو بنویس تو کلاسور مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی امتحانات ترم میتونید از هشتم و نهمی ها هم استفاده کنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دوستای من این کارو کردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی من خواستم به بغل دستیم که هشتم بود توی زبان کمک کنم نتونستم چون میترسیدم غلط بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اگه از معلم سوال داری و اجازه میده که بری پیشش و چند نفر دیگه هم اونجانو دارن سوال میپرسن میتونی بری اونجا از برگه ی کسایی که سوال میپرسن نگاه کنی بیای بشینی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته این روش بدرد نمیخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا کلی روش هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه بخوام همه رو بگم یه تومار مینویسم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی آخر سرم خودتون بشینین درس بخونین و تقلب برسونین خیلی خیلی خیلی بهتره چون که ...... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه قدر زیاد نوشتم شرمنده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Anna Bolena - 2017/01/09 05:06 PM

یه روش تقلب هم وجود داره برای اونایی که پارو پا میندازنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
روش:
1.روی پات بنویس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2.تویه برگه بنویس و توی جوارابت بزارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امضاء:
مخترع تقلب

RE: روش تقلب:| - X Phoenix X - 2017/01/09 05:11 PM

(2017/01/09 04:05 PM)'Salmanfz' نوشته شده توسط:  و التبه پولدارا هم اپل واچ دارن داخل اون عکس جزوه ها و پیامک جزوه هاس سر امتحان نگاه میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وااااااااااای این ساعته آره فوق العاده س یکی از همکلاسیام داره کوفتش بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آقا ما شنبه همین هفته سرامتحان حسابان با ده تا مراقب بودیم یکی درمیون سوم و چهارم نشسته بودیم کلا ما از سنپای های خویش(چهارم ریاضیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) درس گرفتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ماشاالله اینا اینقدره خبره بودن که خدامیدونه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امتحان گسسته تقلب میکردن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ما یاد گرفتیم هرچه با صدای بلند تر و هرچه تابلو تر تقلب کنیم مراقب کمترشک میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هرچه بیشترخودمون رو شیش لا کنیم کمتر به نتیجه میرسیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این بود جدیدترین تجربه ی مامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روش تقلب:| - Yu_chan - 2017/01/09 05:13 PM

ماشالا دیگه تو تقلب همه استادنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درس نمیخونین نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه روشی هست که باز همون طرف برام گفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شما موقع امتحان میتونین به مراقب بگین که چک نویستون تموم شده تا بره براتون یه لحظه چک نویس بیاره و در این مدت میتونین سریع چک نویستونو با پشتی یا جلویی عوض کنینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته به شرطی که تو چک نویس جواب باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سر همین امتحان ترم امسال بچه های تجربی سمت راست ما میشینن تو سالنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد ما که ریاضی هستیم دقیقا سمت چپیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منم اولین نفر رو به ویوی مدرسهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد این بچه های تجربی از ما زیستو میپرسیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکیشونم از اونور داد میزد به من ميگفت این چی میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد من خودم امتحان هندسه داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گفتم وااا مگه من زیست میخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و گفت :
"آره آره خودم زنگ تفریح تو مدرسه دیدم دستت کتاب زیسته"
من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه