پارک انیمه
اگه انیمه مورد علاقتون تموم شه چی کار میکنین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگه انیمه مورد علاقتون تموم شه چی کار میکنین (/thread-17570.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - anne13 - 2014/08/11 02:38 PM

(2014/08/11 02:32 PM)vampire girl نوشته شده توسط:  بخدا احساسی ندارم فقط نمیدونم چرا همش میزنم تو سر خودم و خون گریه میکنم و یه حسی بهم میگه خودتو بکشش!!!!!مادرمم بهم میگه من یه روز این سی دی های کارتونتو میشکنم بخدا!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه عکس العمل باحالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهتره بیش تر مواظب سی دی هات باشیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خداییش من بعد تموم شدن انیمه احساس خاصی ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید یکم ناراحت بشم همینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - hina.chan - 2014/08/11 02:40 PM

من افسردگی میگیرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - Nimue - 2014/08/11 03:20 PM

احساس میکنم باید به دنبال یه انیمه ی تازه بگردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - Rahgot - 2014/08/17 11:58 AM

احساس افسوس بعضی موقع ها هم خوش حالی

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - اسونا - 2014/08/17 08:42 PM

خب بستگی به پایان انیمه سبک انیمه میزان علاقه ی من به انیمه و..............................
داره اما معمولا همون بی هویتی

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - سم سام - 2014/08/17 08:44 PM

اگه انیمه خوبی باشه هم احساس تاسف میکنم هم خوشحال میشم گاهیم گریم میگیره
خلاصه تا یه هفته میشینم قسمت آخرشو نگاه میکنم به خودم میگم : نه خوب تموم شد . چرا تموم شد ؟ ( بهش میگن خوددرگیری مضمن )
بعدش میرم دنبال یه انیمه ی جدید برا دانلود
اگه انیمه ی قشنگی نبوده باشه خودمو فحش میدم که چرا براش وقت گذاشتم

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - vampire girl - 2014/08/19 09:59 AM

به همین دلیل که سی دی انیمه ها مو توی کمد لباسام قایم میکنم دیگههه!!!

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - ((Kirito)) - 2014/12/09 10:07 PM

احساس ناراحتی چون انیمه تموم شد!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - !Miss Elsa - 2014/12/09 10:41 PM

اگه  قشنگ باشه  خب ناراحت میشم و همش با خودم درگیرم بعد چی میشه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - Petra - 2015/02/03 09:39 AM

یا این حسو دارم :‌ " چرا فصل 2 ندارههههههههههههه " مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا این :‌ " این که تموم شد, حالا من چی ببینم ؟؟؟ " مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا که این : " آخه چرا تموم شد؟؟؟؟؟؟ چرا فلانی مرد؟؟؟؟ عاقبت اون یارو چی شد و اینا...؟؟ "