پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 09:40 PM

(2013/03/01 09:22 PM)nig نوشته شده توسط:  کلود الان این جمله رو به من گفتی یا به کاداج؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنسیس شما هم بعدا یه تنبیه درست و حسابی از مادرت طلب داری. یادت باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جون هر کی دوست داری فعلا با من کاری نداشته باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
احترام مادر واجبه
نمیتونم شما رو تهدید کنم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 09:43 PM

کاداج دقیقا هدفت چیه چیکار میخوای بکنی ؟
اون دنیا هستی فعلا ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 09:52 PM

جنسیس برای تو چه فرقی می کنه من کدوم دنیا باشم؟!!؟!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چه اون دنیا باشم چه این دنیا حالت رو خواهم گرفت!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 10:00 PM

متاسفانه من خیلی کم حرفم.ببخشید

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 10:02 PM

مخلصیم کلود جان اشکالی نداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه کاداج میخوای حال منو بگیری باشه من تا الان به احترام مادر بهت کاری نداشتم از این به بعد میبینی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - شینیگامی - 2013/03/01 10:06 PM

بعد از اینکه کلود زد سفیروث و کاداج و 2 تا داداشاش رو داغون کرد رفتیم باهم س**اکی خوردیم.و جشن گرفتیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 10:12 PM

یادمه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 10:16 PM

ایندفعه زدیم داغون کردیم همه مهمون من مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 10:19 PM

هه.باشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهراستی من ب سفیروث و یازو خوش امد گویی نکردم.خوش اومدید.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 10:23 PM

' نوشته شده توسط: nig' pid='95193' dateline='1362160361
به به سلام بر جنوا چي ميشه كرد من بايد باشم وگرنه شما با اين شيويه نوين تربيتي نه فقط بچه هات كه دنيا رو هم نابود ميكني!!!
ببين ببين تو رو خدا الان چطور بچه هاتو انداخته اي به جون هم .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه