پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 08:45 PM

انجل فعلا از دید همه پنهانه فقط با من خصوصی حرف میزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
موقع مبارزه حتما میاد
مادر من واقعا شرمنده هستم
اما نمیتونم کار های شیطانی بکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/01 08:55 PM

بال سفید و سیاهش مهم نیست. مهم اینه سلول های من رو داره و من هر کسی رو که سلول های منو داشته باشه از راه بدر می کنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نمی تونی کارای شیطانی بکنی؟ به قول کاداج وای مامانت اینا!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 08:57 PM

هیچکاری نمیتونی بکنی.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 08:59 PM

منم بالم سفیده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم سلول های شما رو دارم
چند وقت پیش از دارو های کاداج خورده بودم مغزم شستشو داده شد
همش تقصیر کاداجه داروهاش تاریخ مصرف نداشتن
من بی تقصیرم مادر

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 09:07 PM

یعنی میای تو گروه ما جنی جون؟؟!!!

تو این شرایط خیلی کیف میده اگه لطف کنی و کمی برامون لاولس تلاوت کنی!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

( الان حتما" نصف ملت دارن فک می کنن که لاولس چیه دیگه!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ...اگه کسی تونست بگه من بهش یه دونه از اون داروهای خوشگل صورتیمو که تاریخ مصرفش نگذشته باشه میدم نوش جان کنه!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 09:08 PM

اي (جنوا)موجود فضايي نميدونم چي چي !!!سفي كه هيچي ولي كاداج هنوز بچس من نميزارم از راه بدر شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عه مثل اينكه داري بقيه رو هم از راه بدر ميكني!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 09:17 PM

فعلا تو این گروه میمونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا وقتی سفیروث باشه نمیام

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/01 09:22 PM

اجازه استاد من بگم؟ لاولس یه جور داستان به شعره که جنسیس عاشقشه و حتی خودش و انجل و سفیروث رو توی اون شعره تصور می کنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به به سلام پرنس نوکتیس. داشتم فکر می کردم چرا تشکر هات هست ولی خودت نیستی! آره دیگه کار ما از راه راست منحرف کردن بچه هامونه. به این میگن شیوه ی تربیت نوین!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: هیچکاری نمیتونی بکنی.
کلود الان این جمله رو به من گفتی یا به کاداج؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنسیس شما هم بعدا یه تنبیه درست و حسابی از مادرت طلب داری. یادت باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 09:23 PM

(2013/03/01 08:57 PM)strife نوشته شده توسط:  هیچکاری نمیتونی بکنی.

برادر این پیام بازرگانی بین فیلم ترسناک «یاران جنوا» بودش؟؟!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 09:29 PM

(2013/03/01 09:22 PM)nig نوشته شده توسط:  اجازه استاد من بگم؟ لاولس یه جور داستان به شعره که جنسیس عاشقشه و حتی خودش و انجل و سفیروث رو توی اون شعره تصور می کنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

افرین به مادر خودم!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهامشب یه صندوق پر از متریای سالم براتون میفرستم شینرا!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه