پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 05:10 PM

اره.
من ی زمانی سفیروث رو تحسین میکردم.بهش غبطه میخوردم.اما الان نه.چون میخواد مردم بیگناه رو بکشه.من نمیذارم.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 05:21 PM

آفرين كلود خب حالا بيا تو جبهه ما يعني منو جنسيسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 05:52 PM

من با شمام.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 05:57 PM

بسه بسه بسه!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.انقد جانماز اب نکشید که اصلا" به هیچکدومتون نمی خوره!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سفیروث ادم می کشه ادمای بیگناه رو می کشه سفیروث ادم بدیه کار بد می کنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای مامانم اینا!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چقد بچه مثبت اینجا داریم!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 06:07 PM

ولی ب من میاد.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 06:17 PM

آره برادر به تو میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اما از اون بچه مثبت هایی هستی که رو اعصاب بچه منفی ها قدم نمی زنی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلی عالیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 08:17 PM

به جمع ما خوش اومدی کلود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان شدیم 4 نفر
من نوکتیس تو و انجل
کاداج کم کم داری احساس خطر میکنی ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 08:40 PM

واسه چی باید احساس خطر کنم؟؟!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چشمتون روز بد نبینه امروز یک نفر رو دیدم که یوزرش (( لوز )) بود!!!!!!!!

فکرشو بکنین اگه اون بیاد!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.............تازه یازو هم هست اما نمی دونم چرا نمیاد!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/01 08:41 PM

ا؟ انجل کجاس؟ این یکی پسرم هم از راه کج منحرف شد به راه راست؟ ای بابا!
اشکال نداره ما هنوزم تعدادمو خوبه. من و کاداج و سفیروث. تازه فکر کنم یازو و لوز هم با ما باشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 08:44 PM

آنجل نداریم که......چرا خالی می بندی جنسیس؟؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مادر انجل بال سفید داره..از همون اولم در راه راست قدم برمی داشت!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی همیشه بین سفیروث و جنسیس داوری می کرد و همدیگه رو اشتی میداد بنده خدا .