پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 02:59 PM

كاداج جان كدوم دست شما كه به پودر تبديل شدين رفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جنسيس بيا تو از چپ برو منم از راست دخل اين سفيروت رو بيارم موافقي؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 03:02 PM

اره موافقم
میتونیم از وسط نصفش کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج
تو که اون بالایی چجوری میخوای جلومونو بگیری ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 03:23 PM

فعلا كاداج داره با فرشته ها حرف ميزنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بيا ما از داداشش فعلا سالاد درست كنيممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اوه اوه مامانشم هست كه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/01 03:25 PM

کاداج جان پسرم اصلا نگران نباش. "دعای خیر مادر همیشه و در همه حال از سفیروث محافظت می کنه":P

ای بابا جنسیس؟ صد دفعه بهت گفتم با این نوکتیس نگرد تو رو بچه مثبتت می کنه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ببین الان بچه مثبت شدی.
نوکتیس نمیذارم بچه مو بیشتر از این از راه به در کنی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 03:37 PM

مامان جان سفیروث کار های شیطانی میکنه
مردم بیگناه رو میکشه حتی وقتی اریس رو زمین افتاده بود با شمشیر 25 متری شکم اریسو پاره کرد
اینجور کارا افتخار نمیاره باعث شرمساریه (چی گفتم ) مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نوکتیس در امادگی کامل به سر میبری ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 03:47 PM

نوکی جان شما برو خونه زنت منتظرته!!!!!!!.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.......برو که اگه به استلا خبر برسه که شوهرش میخواد با سفیروث و جنوای کبیر مخالفت کنه طلاقت می ده!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنسیس فراموش کردی یک بال سیاه داری؟؟؟!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

درضمن هرکی بخواد سر راه مادر و سفیروث وایسه خودم اینطوری به خدمتش می رسم!!!!

محتوای مخفی (Click to View)
نوکی مثه اینکه یادت رفته من برگشتم ها!! کلاهتو سفت بچسب پسرخوب!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 04:04 PM

جنوا جان ميدونم پسراي شما خودشون ختم روزگارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالبته به پاي مادرشون كه نميرسنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

زن ؟؟!!من كي زن گرفتم خودم خبر ندارم؟.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عه كي برگشتي؟..... اون دنيا خوش گذشت!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جنسيس من آمادم ولي انگاري مامان طرف هست بايد يه نقشه درست حسابي بكشيممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 04:09 PM

اخ اخ اخ اخ...بدو الان استلا میاد ها؟؟!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جای شما خالی بود!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باید یه بار هم تو رو بفرستیم اونجا شاید خوشت اومد دیگه برنگشتی پرنسس!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 04:12 PM

اخ گفتی کاداج مامان خودش ختم روزگاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من بالمو رنگ سفید کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چجوری از اون بالا اومدی پایین بارون تو رو اورد پایین
کاداج گول سفیروث رو نخور مطمئن باش وقتی برگشت این دنیا
شوتت میکنه اون دنیا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مامان فعلا رفته خونه تا نیومده
نقشه رو باید عملی کنیم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/01 04:49 PM

چشمم روشن. چه خبره اینجا؟ من همه جا باید حواسم بهتون باشه؟ ماشالله یکی دوتا نیستین کهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پشت سر من نقشه میکشین؟

نقل قول: مامان جان سفیروث کار های شیطانی میکنه
مردم بیگناه رو میکشه حتی وقتی اریس رو زمین افتاده بود با شمشیر 25 متری شکم اریسو پاره کرد
می دونم. خودم بهش گفتم اینکارو بکنه. سفیروث پسر خوبیه. مثل کلود نیست که اصلا حرف گوش نمیده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه