پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/01 01:32 PM

نقل قول: جنوا جان خوش اومدی این مساله موضوع طولانی داره که بهتره کاداج برات توضیح بدن ولی خب فعلا که اریس مامان کاداجه وما قبولش داریم

مرسی آجی. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مگه من گفتم آریسو قبول نداشته باشید؟ من خودم نسبت به آریس ارادت دارم عمرا همچین حرفی بزنم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه. من میدونم برای چی فکر می کنید که آریس مادر کاداجه ولی اشتباه می کنید. من بعدا اینو برای کاداج توضیح میدم تو پروفایلش اگه ازم بخواد. تازه جنوا مادر سفیروث و انجل و جنسیس و کلود و لوز و یازو و حتی زک هم حساب می شه چون سلول های جنوا توی بدن اون ها هم آزمایش شده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
--------------
خب حالا فعلا بی خیال این حرف ها من می خوام دنیا نابود کنم. سفیروث بدو بیا که کارت دارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظرتون این عکسو بذارم آواتارم؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 01:35 PM

یعنی شما مادر منم هستین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقدر توی این عکس ترسناکین مادر ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 01:40 PM

پس منم باید مادر صداتون کنم.
عکس خوبیه.خوش اومدی.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 01:51 PM

بله بله .صدالبته قبول دارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...خودم اینا رو می دونم مادر!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا یه چندتا عکس براتون میذارم تا یه تنوعی بشه!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 01:56 PM

عکسات عالین.ممنون برادر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی دیگه کیا موندن ک باید بیان؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 01:57 PM

مادر (جنوا) سفیروث رو تحریک کرد اریسو بکشه
کلود چقدر پریشونه تو این عکس

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 02:03 PM

(2013/03/01 01:56 PM)strife نوشته شده توسط:  عکسات عالین.ممنون برادر.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی دیگه کیا موندن ک باید بیان؟

خواهش می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هرکی بیاد قدمش روچشم!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هنوز کلی نقش تو ف.ف هست که پر نشدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 02:25 PM

الهي بميرم واسه اريس ببين تور خدا اين سفي زده شمشيرو از بدنش رد كرده ....شيطونه ميگه بيام با شمشير همين بلا رو سرش بيارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 02:46 PM

نگران نباش نوکتیس جان
با دستای خودم سفیروث رو میکشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 02:52 PM

منم با دستای خودم نمی ذار به سفیروث دست بزنید!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه