پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 01:06 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهپست اول ویرایش شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کدوم عکس رو میگی جنی؟؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.....یه عکس دیگه گذاشتم!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 01:08 AM

هموت عکسی که تو پروفت گذاشتم
حالا گذاشتی اشکال نداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - nig - 2013/03/01 02:51 AM

اهه! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ای بابا من همین الان داشتم حرفاتونو برای اولین بار توی تاپیک ها نگاه می کردم. مثل اینکه باید یه چیزی بگم.
کاداج جان شما و آریس هیچ نسبتی با همدیگه ندارین. اون مادری که کاداج همه ش دنبالش می گرده جنواست.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - abaneh - 2013/03/01 11:07 AM

خوب شد پس مامان كاداجم پيدا شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/03/01 11:49 AM

جنوا جان خوش اومدی این مساله موضوع طولانی داره که بهتره کاداج برات توضیح بدن ولی خب فعلا که اریس مامان کاداجه وما قبولش داریم
آبانه جونم قوانین نویسنده رو نخوندی هر پستت باید بیشتر از دوخط باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی آبجی من کجاست؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 12:57 PM

الان دقیقا چی شد مامان کاداج اریسه یا جنواست ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سفیروث پیدات نیست داری خودتو برای مبارزه اماده میکنی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من در امادگی کاملم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/03/01 01:00 PM

جنوا مادر کاداجه.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 01:13 PM

پس چرا به اریس میگفت مادر ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لحظه مرگ کاداج اریس میاد پیشش به خاطر همون میگه مادر ؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/03/01 01:27 PM

سلام به همگی!!

اول از همه.......پستی که در مورد فینال فانتزی باشه و از زبون کاراکتر فینال فانتزی باشه .حتی اگر یک جمله هم با شه اسپم محسوب نمی شه

من که سر این موضوع کلی حرف زدم!!! ( فک کنم داشتم لالایی می خوندم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

بله درسته مادر اصلیم جنواست اما اریس هم به من می گفت پسرم منم بهش گفتم مادر!!!!!!

ولی هردو مادر من حساب می شید!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/03/01 01:30 PM

خوش بحالت دو تا مادر داری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از مادرم خبر ندارم کجاست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کسی خبر نداره ؟