پارک انیمه
بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ (/thread-8600.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - .:prince jun misugi:. - 2014/01/26 06:27 PM

شینگو بهتره فکر کنم

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - دارن - 2014/01/27 09:16 PM

ازنظر من هرکدوم از شخصیت ها یه داستان جالبی دارن به خاطر همین من میگم همشون

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - MAXENS - 2014/01/27 09:32 PM

ایشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه .......
و
کاکرو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - _lady.bird_ - 2014/01/27 10:00 PM

اگه ایشی نبود حال نمی دادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - هانیه - 2014/02/03 06:16 PM

اگه ایشی نبود بی مزه میشد

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - .:shaghayegh:. - 2014/02/03 07:31 PM

از بین شخصیتای توی نظر سنجی تارو
ولی در کل ماتسویاما و سوباسا و واکی+تارو

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - Merida - 2014/02/03 07:55 PM

کاکرو دیگه . کاکرو رقیب سوبا بود.

ایشی شخصیت بامزه ای داره به خصوص تو دوبله شده فارسی .

سانایی که رو اعصاب بود صداش جیع می زد وحشتناک

خوب می بییم که سانایی نقشش برای ما تقریبا حذف شده ولی از جدابیت داستان چیزی کم نشده تارو هم از قسمت 60 به بعد می ره و اتفاقی نمی افته در حالیکه اگر بود داستان جالبتر می شد .. اینکه چرا تارو حذف کردن فکر کنم به خاطر این بود که می خواستن سوباسا رو قوی تر نشون بودن سوبا تک نفره حریف همه بود

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - .:shaghayegh:. - 2014/02/03 08:15 PM

چه دیدگاه فلسفی ای بی خیال بابا
راحت باش

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - one piece - 2014/02/04 03:08 AM

بنظربنده
ایشی زاکی
خیلی خر شانسی اومده بالا

RE: بدون کدوم شخصیت این انیمه بی مزه میشد؟ - ★Uzumaki Stella Hime★ - 2014/02/04 09:30 AM

(2014/02/03 07:55 PM)Scott_b92 نوشته شده توسط:  کاکرو دیگه . کاکرو رقیب سوبا بود.

ایشی شخصیت بامزه ای داره به خصوص تو دوبله شده فارسی .

سانایی که رو اعصاب بود صداش جیع می زد وحشتناک

خوب می بییم که سانایی نقشش برای ما تقریبا حذف شده ولی از جدابیت داستان چیزی کم نشده تارو هم از قسمت 60 به بعد می ره و اتفاقی نمی افته در حالیکه اگر بود داستان جالبتر می شد .. اینکه چرا تارو حذف کردن فکر کنم به خاطر این بود که می خواستن سوباسا رو قوی تر نشون بودن سوبا تک نفره حریف همه بود

با حرفت کااااااااااااااااااااااااااااااااملا موافقمممممممممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه