پارک انیمه
انيميشن سفرهاي علمي - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: انیمیشن های دوبله شده (/forum-77.html)
+---- موضوع: انيميشن سفرهاي علمي (/thread-5413.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: انيميشن سفرهاي علمي - !Web Prince - 2015/11/16 07:20 PM

بازم یادش بخیر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیروز یاد اون قسمتش افتادم که یه چیز دایره‌ای پیدا کرده بودن و حدس میزدن چیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انيميشن سفرهاي علمي - abaneh - 2016/02/07 01:17 PM

(2015/05/21 02:44 PM)'missA' نوشته شده توسط:  من همیشه این کارتون رو میدیدم.خیلی باحال بود.بعضی وقتها هم کلاس زبان نمیرفتم تا بشینم سفرهای علمیو ببینم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

آره واقعا کارتون های قدیمی خیلی باحالتر بودن ، البته این انیمیشن رو به نوعی برای کمک به درس بچه ها ساختن !

RE: انيميشن سفرهاي علمي - !Sultan - 2016/02/07 01:48 PM

انيميشن جالبيه
از نظر من چيز كه اين انيميشن رو جالب كرده بود
محتواى داستان و نحوه ى اموزش در اين انيميشن بود
وقتى ميخواستم به اموزشايي كه تو اين انيميشن ناده بودن توجه كنم برام خسته كننده نبود
چون به صورت غير مستقيم ياد ميگرفتيم يكي از دلايل اينكه حالا همه ً دادنش اموزا نه ولى بيشتر انها علاقه به مدرسه نرفتن ندارن همينه
وقتي در انيميشن هاى خارجى چنين فضايى رو ميبينيم باعث ميشه روحيه واسه ياد گرفتن علم بگيريم حتى خود خارجى ها سعى ميكنن محيط مدرسه رو براى دانش اموزا محل تفريح هم قرار بدن يا غير مستقيم يه چيزى رو بهشون ياد بدن!

RE: انيميشن سفرهاي علمي - Miikasa Ackerman - 2016/02/14 06:40 PM

اخی یادش بخیر،چه روز ها و شب ها و عصر ها عین منگلا سرش بحث میکردیم : ) ) )

RE: انيميشن سفرهاي علمي - ANJEL - 2016/02/14 07:00 PM

وااای این عالی بوووووووووووود من کلی خاطره باهاش داشتم...اشکم درومد با این تاپیکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: انيميشن سفرهاي علمي - !Web Prince - 2016/02/14 07:36 PM

(2016/02/14 06:40 PM)mikasa ackermann نوشته شده توسط:  اخی یادش بخیر،چه روز ها و شب ها و عصر ها عین منگلا سرش بحث میکردیم : ) ) )
وااا مگه چیزی برای بحث کردن هم داشت؟ همه چیز رو که خودش توضیح میداد

RE: انيميشن سفرهاي علمي - moonnight - 2016/02/14 08:58 PM

من ندیدمش ولی فکر می کنم قشنگ بوده ......

RE: انيميشن سفرهاي علمي - princess.s - 2016/03/16 12:34 AM

از این کارتون چیز زیادی یادم نمیاد اخهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهوقتی این کارتون رو پخش می کردن من خیییلیییییییی کوچیک بودم.ولی یادم میاد ک ی اتوبوس جادویی داشت اون مدرسه.و یادمم میاد ک معلمشون هم خیلی باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انيميشن سفرهاي علمي - ciel - 2016/03/16 06:38 AM

واااااییی من اینو خیلی دوس داشتم
یادش بخیر خیلی آموزنده بود
هنوزم منتظرم از یه شبکه پخش بشه بشینم نگاش کنم

RE: انيميشن سفرهاي علمي - Evil - 2016/03/16 07:24 AM

وای یادش بخیر
خیلی قشنگ بود...