پارک انیمه
تاپیک طرفداران تام و جری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: تاپیک طرفداران تام و جری (/thread-4059.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - ramin 99 - 2012/11/29 02:51 AM

من هر روز 2-3 قسمت تام و جری نگاه می کنم اخره خندس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بیچاره تام از دست جری همیشه کلافه س

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - ramin 99 - 2012/11/29 02:59 AM

(2012/11/28 09:25 AM)ebrahim 64 نوشته شده توسط:  بابا یکی دیه لینک بزاره

خیلی وخ هستش این کارتون رو ندیدیم

مشغول شین بسم اللهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داداش بفرما اینم لینک تمام قسمت ها کامل توشه برو دانلود کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ویرایش: لینک حذف شد

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - ♥MATSUYAMA-KUN♥ - 2013/03/16 12:41 PM

واقعا کارتون خاطره انگیزی هست خیلی خنده داره.
گربههه بدبخت
راستی کسی قسمت اخرشو دیده؟؟؟
اگه ندیدین بگین براتون بذارمش.

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - ramin 99 - 2013/03/16 02:42 PM

من قسمت اخرشو فکر نکنم دیده باشم
اگه شد برام بفرستش
اینجا لینک نذار

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - soubasa - 2013/03/23 07:01 AM

اره واقعا کارتون محشری بود...حیف که سازندش به ملکوت اعلی پیوست...

قسمت آخر؟؟!!!
بیزحمت تو پروفایلم برام بذار حجت جان!

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - SAGHAR AMY - 2013/03/23 06:34 PM

هرچی باشه و هرکی هرچی بگه من بازم و تا آخر عمرم طرفدار تام میمونم!جری یه موش به درد نخور رو پرروئه که اگه دستم بهش میرسید خفش میکردم!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب فک کنم حرص و جوش بس باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - ramin 99 - 2013/03/23 07:30 PM

(2013/03/23 06:34 PM)SAGHAR AMY نوشته شده توسط:  هرچی باشه و هرکی هرچی بگه من بازم و تا آخر عمرم طرفدار تام میمونم!جری یه موش به درد نخور رو پرروئه که اگه دستم بهش میرسید خفش میکردم!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب فک کنم حرص و جوش بس باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نگران نباش ساغر جان
بالاخره کار موشه تموم شد به ملکوت اعلی پیوست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لینک قسمت اخرشو برات میفرستم

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - soubasa - 2013/03/23 09:01 PM

(2013/03/23 06:34 PM)SAGHAR AMY نوشته شده توسط:  هرچی باشه و هرکی هرچی بگه من بازم و تا آخر عمرم طرفدار تام میمونم!جری یه موش به درد نخور رو پرروئه که اگه دستم بهش میرسید خفش میکردم!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا ابوالفضل!
چه قدر خشن!

ولی منم عین ساغرم ها,ازین موشه زیاد خوشم نمیومد..خدارو شکر که له شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - Shun melina - 2013/07/18 03:16 AM

منم واقعاً خيلى كارتونش دوست دارم و هنوزم موقعيتش پيش بياد با لذت ميشينم نگاه ميكنم !!!
اتفاقاً من برعكس همتون طرفدار جرى ام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شخصيت باحالى بود ، ازش خوشم ميومد و كاراى جالبى هم انجام ميداد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپیک طرفداران تام و جری - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/07/18 03:26 AM

قربون اون فکر جری بشم من.....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قربون اون نمک تام بشم من......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قربون کارای هر دوتاشو بشم من.........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قربون سازنده ی فیلم بشم من.....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قربون تهیه کنندش بشم من...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قربون همه طرفدار هاش بشم من.....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کلا خیلی فکر جری خوب کار میکنه و تامش هم دردسر سازه من هر دوتاشونو خیییییییییییییییییییییییلی دوست دارم و با نظر ملینا موافقم منم چند وقت پیش داشتم با شوق و ذوق زیادی نگاه میکردم......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه