پارک انیمه
نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ (/thread-3651.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Sasuke-024 - 2013/08/23 10:15 AM

اوهم اوهم من خودم فوتبال بازی میکنم!!
البته کارم زیاد خوب نیست یعنی نبود!
به هر حال حق ندارید به دخترا توحین کنید!
هاهاهاهاها
این انیمه هم بد نمیشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - genzo waka baiashi - 2013/09/18 09:49 AM

خیلی باحال میشه اگه تسو دختر باشه
با این حساب واکی و تارو وکاکروهم دخترن
کاکروی دختر خیلی باحال میشه اونم باشوت ببری
ولی تارو بهش میاد دختر باشه با اخلاق و قیاوش
واکی دختر باید به خوشگل بودن بنازه نبه دروازه بانیشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
%_%

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - ali sadegpoor1372 - 2013/09/23 09:54 PM

به پای سوباسا نمیرسه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - ♥Amon♥ - 2013/09/28 06:55 PM

از نظر من مسخره است

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - melikaaozara - 2014/01/24 03:18 PM

!!!باور نمیکنم!!!

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - .:shaghayegh:. - 2014/01/24 03:21 PM

لوسه خوشم نیومد

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - ..::soheil::.. - 2014/01/24 03:21 PM

اره دیگه مین مونده دخترونش کنن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif من که اصلا موافق نیستم

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - Sweet Aida - 2014/01/24 08:59 PM

نظر من
عالیه!
فقط سوبا که نمیتونه پسر باشه(چی گفتم؟؟!!)
سوبا باید دختر هم باشه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - MAXENS - 2014/01/24 11:45 PM

اگه سوبا دختر بود

یا اصلان معروف نمیشد یا خیلی معروف تر از این سوبا میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه دختر بود تو تلویزیون نشون نمی داد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه سوبا دختر باشه باید ایشی هم دختر باشه + کاکرو + تارو .....
نمی شه که سوبا دختر باشه دیگر بازی کنا پسر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: نظرتون درباره كاپتان سوباسای دخترونه چيه ؟ - senpai - 2014/01/24 11:47 PM

(2014/01/24 11:45 PM)★★WaNiLoPe نوشته شده توسط:  اگه سوبا دختر بود

یا اصلان معروف نمیشد یا خیلی معروف تر از این سوبا میشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه دختر بود تو تلویزیون نشون نمی داد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه سوبا دختر باشه باید ایشی هم دختر باشه + کاکرو + تارو .....
نمی شه که سوبا دختر باشه دیگر بازی کنا پسر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اینم حرفیه دیگه ؛ ولی از طرز فکرت خیلی خوشم اومد - باریکلا