پارک انیمه
بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: بازی های ویدیویی (/forum-14.html)
+---- موضوع: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS (/thread-348.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/26 03:10 PM

با اين سادگي ها نيست كه ..... كاكرو 10 تا 10 تا گلت ميزنه ....... من از بسكي بازي كردم قدرتام بالا رفته كه تونسم 4-1 ببرمش ! اما باز واكي اومده و نميشه بهش گل زد ..... همون حركت اشنايدر كه كاكرو رو پرت كرد هم توشه !

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/26 09:08 PM

واكي رو هم شكست نداديد بازم ميره مرحله بعد .
من جينو و دياز رو شكست دادم و به پيير رسيدم اينم عكساش !
[attachment=2189][attachment=2188][attachment=2190]
ديگه از بعد اشنايدر همه تيما ضعيفن . ميزوگي از همه تكنيكش قشنگتره !

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Storm - 2010/09/26 09:53 PM

من الان 4-2 از کاکرو باختم . خیلی وحشیه . توپ بهش میرسه کارم تمومه !!

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/26 10:08 PM

آره منم گفتم وحشيه ، بايد با تيم 1 و 2 و 3 تا قبل از كاكرو هي بازي كني تا قدرت سوباسا به از 350 به 570 برسه تا وقتي دريبل يا شوت ميكني ظرفيتش كم نياد .......
راستي يه پيشنهادي ميكنم : تو اون سبزه نرو چون هر چي باهاشون بازي كني قدرت رو به ندرت زياد ميكنه ولي اگه با تيم هاي اصلي بازي كني سريعتر قوي ميشه ......الان قدرت شوت سوباسا و كيزوگي رو 99 رفته ديگه زياد نميشه ، حالا كاكرو رو يكاري كن ، فقط نزار توپ بهش برسه و وقتي تاكشي مياد همش دريبل قدرتي بزن با تاكي و سوباسا بزن تا تاكشي توپ رو نگيره بده به كاكرو بعدش اگه بتوني سريع 3 تا گل با سوباسا بزني كار تمومه چون ديگه بازيكنا ضعيف ميشن و به كاكرو كمتر پاس ميدن همش به سوليماشي پاس ميدن .
راه گل زدن به واكاشي هم يا شوت چرخشي از تو محوطه 3 قدمه قبل از اينكه بياد تو پات يا اينكه درسيل قدرتي بزن و بعدش با توپ برو تو دروازه خالي .
دريبل سوباسا قدرتش بالا رفته با دريبل معمولي هم دروازبان تيم ها رو شكست ميده ......
از تو محوطه 3 قدم با كاكرو شوت كردم واكي خيلي راحت گرفتش ، واكي قدرتي نداره !
يه راه حل براي شكست دادن جينو هم اينه كه هي شوت قدرتي بزني تا وقتي قدرتي ميزنه قدرتش تموم شه بعدش ديگه نميتونه قدرتي بپره ،
با موريزاكي هم اگه خوش شانس باشي ميتوني بعضي شوت قدرتي هاي كاكرو رو هم بگيري ......

نميدونم اگه سيومو بهت بدم بازي بهم ميريزه با نه اما خودم اومدم سيو 100 درصد بازي رو بزارم تست كنم كه كار ميده ديدم هر چي بازي كرده بودم پريده بود و پاك شده بود پس مجبوري خودت بازيش كني برسي بهش .
تيم دياز و پسكال خيلي آكروباتيكن و پاسكال خيلي راحت قدرتي ميزنه و دريبل قدرتي همه رو ميگيره !
دريبل قدرتي سوباسا ميتونه تكل قدرتي هاياتا و بازيكنان تيم اتومو رو رد كنه يا حتي ميتونه دريبل همه رو از جمله كاكرو رد كنه اما تا حالا نديدم بتونه از جيتو رد شه . با قلدري پرتت ميكنه .
بازيكن دفاع تاكازوگي هم تنه قدرتي مثل جيتو داره .
تاچي بانا هم 3 نوع شوت دارن .
هاياتا هم شوت چرخشي داره .
سانو دريبل قدرتي داره و شوت نداره .
ماتسوياما دريبل و شوت داره . برگردون هم داره !
تارو هم مثل ماتسوياما دريبل ميكنه .
ميزوگي شوت نداره و 2 نوع دريبل داره يكيش مثل سوباساست و اونيكي هم خيلي خوشكله.
تاكشي دريبل قدرتي داره .
جيتو شوت قدرتي ميزنه بدون سانو !
تارو و ميزوگي تو تعويضي ها هستن بايد بياريشون تو تيم !
بازي بر اساس فيلمه و دقيقا گلي كه بايد زده بشه ميزنه مثل برگردون دياز كه اگه اول بازي توپو گرفت ميزنه و وكاكاشي هيچ حركتي نميكنه !

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Storm - 2010/09/27 04:48 PM

الان 5-4 باختم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Storm - 2010/09/27 06:22 PM

الان 6-2 بردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/27 10:47 PM

بالاخره بردي ؟ خوبه منم فردا ميشينم با تبم فرانسه بازي ميكنم سه سوته ميپوكونمش . قدرتا رو بعدا اگه بشه زياد ميكنم كه واكي رو بتركونم اگرم ليگ عوض شد كه هيچي ! آخه ميدوني تيم پيير آخرين تيم ليگه !

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - Carrow - 2010/09/27 10:57 PM

فرشاد جان میشه سیو بازیت رو بزای من حوصله ندارم اینقدر بازی کنم. یعنی وقتش نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - farshad - 2010/09/27 11:04 PM

اين سيو تا سر مسابقه با پيير تو ليگ دومه ! بعدش ميره فينال با برزيل !

فكنم اينو تو Battery بايد بريزي تا سيوش بياد . اگه درست ريخته باشي بايد وقتي لود ميكني عدد 4% رو نشون بده كه يعني شما بتونيد با پيير مسابقه بديد !

RE: بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS - احمد - 2010/09/27 11:52 PM

http://www.gamefaqs.com/ds/981247-captain-tsubasa-gekitou-no-kiseki/faqs/60046
دوستان یه نگاه به لینک بالا بندازید
خیلی جالبه در هر بازی باید یه سری حرکت خاص انجام بدی تا بعضی وقایع ببینی و اگه کامل انجام بشه بهت رنک اس میده!