پارک انیمه
بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki (/thread-18257.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - mohammadsaleh313 - 2015/06/16 05:58 AM

خارجی به هر کس که پیرو دین خداش نبوده می گفته کافر

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/06/17 11:05 AM

(2015/06/16 05:58 AM)'mohammadsaleh313' نوشته شده توسط:  خارجی به هر کس که پیرو دین خداش نبوده می گفته کافر

سلام.
قبلاً در این مورد تا حدی به نتیجه رسیدیم و درموردش بحث شده
میخوایم زیاد به این حاشیه ها نپردازیم مگر اینکه خود انیمه ساز این مسائل رو از حاشیه به
اصل داستان بیاره که اون موقع فرق میکنه

فعلاً چند نکته هست که لازمه گفته بشه.

-
-
-

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/06/17 11:44 AM

سلام.
حاشیه و بحث های جدیدی که به وجود اومده

که در انیمه گفته میشه برده داری جزء سنت های سرزمین پارسیان هست
خوب همه میدونیم اولین منشور حقوق بشر و کارهایی که خود کوروش انجام داده
در طول فرمانرواییش خلاف این بوده

به هر حال این بارو یه چیزی برای خودش پروند ما هم زیاد پاپیچش نمی شیم
فقط میخوایم نقد با جزئیات کامل در بیاد خخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.
.
.
اون یکی هم یادم رفت خخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

-
-

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/06/28 07:54 AM

سلام

دقیت کردین به حرف هایی که در تیتراژ هستن و ژاپنی نیستن یا داخل خود انیمه هم هستن
که ژاپنی نیستن ، اونا خط ایران باستان هستن

البته یه متخصص نیاز داریم ببینیم همینطور بلف زنی اونجا گذاشتن یا واقعاً خطش درسته تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

-
-

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - digiraiter - 2015/06/28 09:13 AM

(2015/06/28 07:54 AM)'makan parsi' نوشته شده توسط:  سلام
دقیت کردی به حرف هایی که در تیتراژ هستن و ژاپنی نیستن یا داخل خود انیمه هم هستن
که ژاپنی نیستن ، اونا خط ایران باستان هستن

البته یه متخصص نیاز داریم ببینیم همینطور بلف زنی اونجا گذاشتن یا واقعاً خطش درسته تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

-
-

من ندیدم، عکس می ذارین

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/06/28 10:01 AM

سلام.

یکی دیگه از مسائل که زیاد هم مهم نیست
اما برای من جای سوال که چرا؟ تیتراژی که خودش ژاپنی هست دوباره
یه زیرنویس ژاپنی داره ؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif

-
-

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - digiraiter - 2015/06/28 08:17 PM

(2015/06/28 10:01 AM)'makan parsi' نوشته شده توسط:  سلام.

معمولا دارن، تا شکل نوشتن و این چیزها قاطی نشه

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - bita_r - 2015/06/28 08:25 PM

خب من عکس دوبلر های شخصیت های اصلی داستان رو قرار میدم
البته هنوز نمیدونم اسم واقعیشون چیه ولی هر موقع پیدا کردم میذارم.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/06/28 09:34 PM

(2015/06/28 08:25 PM)'karin' نوشته شده توسط:  خب من عکس دوبلر های شخصیت های اصلی داستان رو قرار میدمالبته هنوز نمیدونم اسم واقعیشون چیه ولی هر موقع پیدا کردم میذارم.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سلام.

دستت درد نکنه عکس ها رو گذاشتی

اسم های صدا پیشه ها رو قبلاً نوشته بودم داخل این پست : #6 RE
نقل قول: سلام.

شخصیت های اصلی و صدا گذارها رو هم پیدا کردم

ارسلان _ صدا پیشه = یوسوکی کوبایاشی
داریون _ صدا پیشه = یوشیما هوسویا
نارسس _ صدا پیشه = دایسوکی نامیکاوا
.
ایلام _ صدا پیشه = ناتسوکی هانای
جییف _ صدا پیشه = کین
فارانفیسی (همون فرنگیس) _ صدا پیشه = مایا ساکاموتو
-

-
-
-

RE: بحث درباره انیمه افسانه ی ارسلان Arslan Senki - makan parsi - 2015/06/28 09:54 PM

(2015/06/28 08:17 PM)'digiraiter' نوشته شده توسط:  
(2015/06/28 10:01 AM)'makan parsi' نوشته شده توسط:  سلام.

معمولا دارن، تا شکل نوشتن و این چیزها قاطی نشه

بازم سلام تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

معمولاً چیه که ؟
داخل انیمه ی دیگه ای چنین چیزی یادم نمیاد کلیب انیمه سینمایی دارم و سریالی
اما تنها انمیه ای که دیدم (تا جایی که یامد میاد) زیرنویس ژاپنی بزای تیتراژ ژاپنی داشته باشه همین
ارسلان سنکی هست

-
-