پارک انیمه
اگه انیمه مورد علاقتون تموم شه چی کار میکنین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگه انیمه مورد علاقتون تموم شه چی کار میکنین (/thread-17570.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - batson - 2014/02/14 12:24 AM

احساس خوبی دارمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - tirdad666 - 2014/02/14 02:04 AM

یکم ناراحتی ولی انقد انیمه هست و میدن بیرون که میرم سراغ بعدی-اگر چه اونای که دوست دارم به چند بار دیدن ممکنه برسه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - xyzNothing - 2014/02/19 05:52 PM

آخییییییییییییییش تموم شد بریم بعدی ...... ( سخن بنده بعد از تمام شدن یک انیمه )

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - anne13 - 2014/08/06 08:33 PM

بستگی داره اگه خیلی قشنگ باشه و خوب تموم شه(چرت نباشه)خوشحال میشم و احساس اعتماد به سقف بهم دست میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه چرت باشه ناراحت میشم که چرا وقتمو واسش تلف کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - Dovahkiin - 2014/08/06 11:42 PM

من در پایان همشون احساس تاسف میکنم.

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - X Phoenix X - 2014/08/06 11:55 PM

بستگی داره اگه از انیمه هه خوشم اومده باشه میزنم زیر گریه و تاچندروزپکرم
ولی اگهی انمه معمولی باشه همینجورتاچندروزدرداستانش سیرمیکنم بعدم میرم سراغ یکی دیگه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - kuro.chan - 2014/08/07 12:38 AM

من الان دو تا انیمه در دست دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهجفتشونو تا دیدم دارن تموم میشن ول کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی کروچان قسمت سی رو دیدم دیگه ندیدم!شصت و شیش قسمته کلا!
زندگی روزمره پسران دبیرستانیم ک کلا دوازده قسمته اصن دلم نمیاد ببینمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - !Melody - 2014/08/07 08:02 PM

با خودم میگم:الان چیکار کنم؟
حالا که این تموم شد شبا به چی فکر کنم؟
حالا چیکار کنم؟...............

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - tired - 2014/08/07 08:10 PM

به احتمال زیاد افسردگی وقتی اواتار انگ تموم شد خیلی ناراحت شدم

RE: بعد از تمام کردن انیمه چه احساسی دارید ؟! - vampire girl - 2014/08/11 02:32 PM

بخدا احساسی ندارم فقط نمیدونم چرا همش میزنم تو سر خودم و خون گریه میکنم و یه حسی بهم میگه خودتو بکشش!!!!!مادرمم بهم میگه من یه روز این سی دی های کارتونتو میشکنم بخدا!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif