پارک انیمه
شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ (/thread-14903.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - !Web princess - 2014/09/11 01:50 PM

(2014/09/11 01:48 PM)black snow queen نوشته شده توسط:  
(2014/09/10 08:59 PM)'parmida' نوشته شده توسط:  اقا!اگمنو پیدا کردم تو سونیک!دو تا ناروتو بهش زل زدن!

اون که اگی نیست پارمیدامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگی خیلی چاقه و کچلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقت کن صبا
جوونیاشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - Manaka - 2014/09/11 02:24 PM

ببخشید پوستر محسوبه؟
اخه ناتسو و لوسی و هپی توی وسترن که ناتسو داره با دستش اتیش میزنه و هپی بالای سر لوسیه اینا توی انیمه ی فری تیل

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - Maia - 2014/09/11 02:28 PM

ال........تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ال زل زده به کناریش.......تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
انیمه دفترچه مرگ..تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - tired - 2014/09/11 03:35 PM

کورا از انیمیشن کورامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - Maia - 2014/10/29 04:42 PM

من جدیدا یه کارکتر مورد علاقه دیگه امم پیدا کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شیل فانتوم هایو از انیمه خادم سیاهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ژست گرفته واسه دوربینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هاولم هست البته....اونم با اشوه داره بقل دستیشو نگاه میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کور و هم هست داره از مانگا +انيما

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - anna - 2014/11/23 03:47 PM

من شی ال رو می بینم با اون لباس دخترونش (خدمتکار سیاه)
هاول رو هم می بینم که داره لبخند می زنه(قلعه متحرک هاول)تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - !Miss Elsa - 2014/11/23 03:59 PM

من کوچیکیایه سوبارو پیدا کردم که رو خرس باکی خوابیدهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif{انیمه فوتبالیستا}
و من سلیور رو پیدا کردم که ادم شده اینجا با اون موهاش!!ردیف سوم از سمت چپ نفر دوم داره میخنده دستشم گرفته جا دهنش^ـــ^{انیمه سونیک}

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - p.k.s.h - 2014/11/23 04:14 PM

زوکو رو پیدا کردم قهرمان انیمه ایم بود داره به یه جایی نگاه میکنه که نمیدونم کجاست
ناروتو قهرمان انیمه ایمه خودش و بدلش کنار اگمن نشسته و فک کنم داره شیطونی میکنه

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - !Melody - 2015/01/25 11:37 PM

سیل جلو نشسته پیش ال لباس دختر پوشیدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: شخصیت های انیمه ای محبوبت روپیدا کن !!!!!!!^_^ - Petra - 2015/01/26 08:51 AM

ناتسومه  اون ته نشسته با نیانکو سنسی ( اون گربه هه ) کنار سطل آشغالیا!
انیمه natsume yuujincho