پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/26 11:22 PM

جنسیس جان غصه نخور سفیروث بعد از جنوا به جنسیس خیلی علاقه داشت!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته قبل از اون اتفاق کذایی!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/02/27 01:24 PM

یوهاهاها!
پس میخوای منو بکشی جنسیس خائن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!
هان؟اگه بخوای این کارو بکنی منم به کاداج وقتی که کلود رو کشت دستور میدم اول از همه تورو بکشه.ای خائن!
پس میخوای با انجل همکاری کنی؟هان؟
من چشمم مثل عقاب تیزه .هیچ کدومتون نمی تونین منو بکشین.
من آخر سر تمام دنیارو نابود میکنم.
یوهاهاها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - !Web Prince - 2013/02/27 01:35 PM

با یه بخش ایفای نقش مخصوص فاینال فانتزی چطورین؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/27 01:39 PM

خائن خودتی سفیروث تموم مردم بیگناه رو میخوای بکشی دنیا رو نابود کنی تا اخر شکستت میدم مطمئن باش من نمیذارم کلود کشته بشه
میخوای سر کاداج کلاه بذاری ؟ گولش بزنی بعد خودت صاحب قدرت بشی

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/02/27 02:03 PM

نمیذاری کلود کشته بشه؟هان؟
پس من میخوام سر کاداج کلاه بزرم وخودم صاحب قدرت بشم،هان؟
خواهیم دید.
{خیلی اکشن شد،نه؟}

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/27 02:34 PM

بله میبینیم
اکشن شد
اینجوری تو صحبت میکنی مشخصه میخوای سرش کلاه بذاری صاحب قدرت بشی
من و انجل با هم متحد هستیم بزودی کشته خواهی شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/02/27 02:41 PM

هوم،پس میخواین منو بکشین؟
اونم به زودی زود؟چون میخوام تمام مردم دنیارو بکشم؟
بسیار خوب.فکر می کنین میخوام سر کاداج رو کلاه بزارم؟
نه.من نمیخوام اینکارو بکنم.چون جسم من زمانی که یگانه سازی باکاداج بشه برای زندگی به اون نیاز داره.
پس مرگ کاداج مساوی با مرگ من.پس من بخوام هرکاری بکنم دست به چنین کار احمقانه ای نمیزنم.
یک موجود شیطانی باید قدرتمند وزیرک باشه نه احمق،این طور نیست،جنسیسِ تشنه به خون من؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/27 02:48 PM

خب منم بهت گفتم که برای کار های شیطانی خودت بهش نیاز داری سرش کلاه میذاری
من که میدونم تو خیلی زیرکی اما نه مثل من
خیال کردی میتونی دنیا رو نابود کنی با همین شمشیرم میمیری
دستت هیچوقت به کلود نمیرسه هیچوقت

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/02/27 02:54 PM

تواز من باهوش تری؟واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کس از فاتح جهان آینده و قتل عام کننده ی آن مردم احمق گذشته باهوش تر نیست.
درضمن جنسیس ،رفیق قدیمی وعزیز من،اصلا لازم نیست اینقدر خودت را به خاطر کلود ناراحت کنی.چون من نمیخواهم اورا بکشم.
گفتم که :«یک الهی شیطانی واقعی باید قدرتمند وزیرک باشه.»

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/27 04:48 PM

باشه سفیروث حالا کی میخوای دنیا رو نابود کنی ؟
مواظب باش خودت نابود نشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه