پارک انیمه
تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: فناوری اطلاعات (/forum-40.html)
+--- موضوع: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ (/thread-9568.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - .:shaghayegh:. - 2014/03/07 06:18 PM

نه ندیده بودم خیلی باحال بود

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - one piece - 2014/03/07 08:07 PM

واقعا یه پدیده ای بود که تا حالا تو عمرم ندیده بودم D:

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - Smiling Bloom - 2014/03/14 12:33 AM

نقل قول: واقعا یه پدیده ای بود که تا حالا تو عمرم ندیده بودم D:
از دست شما ، گفتم که این واسه بچه های تازه سایته ، نه واسه شما که دیگه پیشکسوت به حساب میاید تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - Yuri - 2014/03/18 11:11 AM

من اینو نمیدونستم ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - _SAMIN_ - 2014/03/18 04:14 PM

من قبل اىنكه ثبت نام كنم مىدونستم.
.....

ااخه همه انجمن ها دارنش!

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - Smiling Bloom - 2014/03/19 11:57 PM

(2014/03/18 04:14 PM)might guy نوشته شده توسط:  من قبل اىنكه ثبت نام كنم مىدونستم.
.....

ااخه همه انجمن ها دارنش!
ای بابا از دست شماهایی که اذیت میکنید ، گفتم واسه تازه واردهاییه که نمیدونن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - Nazi MF - 2014/03/30 05:44 PM

منم دیده بودمش ولی توجه نکرده بودم!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - Smiling Bloom - 2014/03/30 06:31 PM

(2014/03/30 05:44 PM)Nazi MF نوشته شده توسط:  منم دیده بودمش ولی توجه نکرده بودم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایرادی نداره که از این به بعد توجه کن !!

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - _lady.bird_ - 2014/03/31 03:03 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاین که مال هزار سال پیش ولی خوب به هر حال ممنون

RE: تا حالا این قسمت سایت رو دیده بودید ؟ - Smiling Bloom - 2014/03/31 07:32 PM

(2014/03/31 03:03 PM)طوفان نوشته شده توسط:  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاین که مال هزار سال پیش ولی خوب به هر حال ممنون
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهوای وای وای ، از دست همه شماهایی که اذیت میکنید . اصلا باید گزارشتونو بدم به عنوان اسپمر بنتون کنه مدیر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه