پارک انیمه
کارآگاه گجت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: مطالب ویژه سایت (/forum-75.html)
+---- موضوع: کارآگاه گجت (/thread-851.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: کارآگاه گجت - Salmanfz - 2015/06/30 03:36 AM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
دشمنش فقط يه دست بود.

RE: کارآگاه گجت - princess.s - 2016/05/18 12:06 PM

وایی من عاشق این کارتون بودم!خیلی باحال و مهیج بود!
مرسی از معرفی ش!من اینقدرها هم ازش اطلاعات نداشتم!

RE: کارآگاه گجت - Merliya - 2016/05/26 05:37 PM

فکر کنم الآن هم قسمت های جدید ازش ساختن!اگه اشتباه نکنم.

RE: کارآگاه گجت - *mahtab* - 2016/08/28 10:32 PM

خیلی باحال بود

^______^

RE: کارآگاه گجت - !Web Prince - 2017/01/17 09:56 PM

(2016/05/26 05:37 PM)Merliya نوشته شده توسط:  فکر کنم الآن هم قسمت های جدید ازش ساختن!اگه اشتباه نکنم.

سال 2015 سری جدید کارتون کارآگاه گجت پخش شد. این سری کارتونش سه بعدی هست. ما هنوز این سری رو ندیدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - 2rsa - 2017/02/03 12:01 AM

واااااااااااااااااااااااااای کارتون کارآگاه گجت!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این کارتونشو خیللللللللللللللللللللللی دوست داشتیم البته هنوزم داریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه سی دی از انمیشن‌شو وقتی بچه بودیم داشتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آبجیمونم از بس اینو دوست داشت اجازه ی دست زدن به سی دیشو نمیدادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخرشم دست ما افتاد و سی دی خش برداشت و خراب شد! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حسابی دعوا شده بود!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - Ryoma - 2017/02/06 02:16 PM

یاد کارتون کاراگاه گجت به خیر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همیشه اون دختره گجتو نجات میداد با سگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هیج وقت نفهمیدم چرا انقدر گجت خنگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سگه خیلی باحال بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینکه گجت هر سری رئیسشو منفجر میکرد خیلی جالب بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - X Phoenix X - 2017/02/06 04:17 PM

(2017/01/17 09:56 PM)'!Web Prince' نوشته شده توسط:  
(2016/05/26 05:37 PM)'Merliya' نوشته شده توسط:  فکر کنم الآن هم قسمت های جدید ازش ساختن!اگه اشتباه نکنم.

سال 2015 سری جدید کارتون کارآگاه گجت پخش شد. این سری کارتونش سه بعدی هست. ما هنوز این سری رو ندیدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یعنی یه سریال؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جندقسمته؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - !Web Prince - 2017/02/08 07:54 PM

آره یه سریال مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 26 قسمته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - !!!beautiful girl - 2017/03/19 12:42 AM

یادش بخیر وقتی کوچولو بودم میدیدمش.