پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/19 05:44 PM

باشه دیگه هیچی نمیگم........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 06:03 PM

مگه من چی گفتم؟!؟!...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..این کارو نکن تیفا جان اگه کسی ببینه کاداج منت کشی می کنه ابروریزی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پس لطفا" ناز نکن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب چه خبر از کلود!؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فک کنم به خاطر تهدید شما فلنگ رو بسته و در رفته!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/19 06:06 PM

چشم ......مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره فک کنم ..... سر به بیابون گذاشت!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 06:14 PM

خب تا بچه ها بیان به بحث هایی نظیر ف.ف می پردازیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای این که اطلاعات فرعی تون کامل بشه می تونید هر سوالی که درمورد کاداج دارید ازم بپرسید!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثلا" میدونید اسم شمشیر من و سفیروث و جنسیس چیه؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیا گذشته ی تیفا رو کامل خوندید؟!!!!!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نجات کودکان رو قرار بود دان کنید دان کردید؟!؟!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/19 06:17 PM

نجات کودکان و دان کردم ..... هر وقت کامل دیدمش راجع بش حرف میزنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راجع به کاداج حرف بزنیم .....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جریان شمشیر چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 06:27 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/19 06:31 PM

من معذرت میخوام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب چیکار کنم کاداج جونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقت کمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی قول میدم تا آخر این هفته هممممممممممممممممشو ببینم ..... باشه ؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 06:44 PM

پس من تا اخر این هفته فرصت میدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبعد میام سه تا سوال از نجات کودکان ازتون می پرسم اگه تو امتحان قبول نشید باهاموت رو احضار می کنم!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( باهاموت همون هیولای گنده ایه که تو فیلم فرستادمش تو شهر که اخرسر اقا کلود هیولای طفل معصومم رو هاپولی کرد!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

ای وای جواب یکی از سوالات امتحان لو رفت!!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/19 06:48 PM

معلمه خوبی میشی کاداج جون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چشم استاد ..... درسمو میخونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه سوال برام پیش اومد میتونم بپرسم ؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/19 06:55 PM

خداخیرت بده جوون درساتو خوب بخون چون تنها تیفای ف.ف انیم پارکی ما امیدمون به شماستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا قبل از روز امتحان بله .چرا که نه؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی فامیلی تیفا رو که می دونی دخترم؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه