پارک انیمه
دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا (/thread-3530.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - farshad - 2012/03/29 10:47 PM

ممنون از همه دوستان هه گفتم همه دوستان ! شما دو نفر فقط نظر دادين . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - Kurama - 2012/03/29 10:53 PM

نمیدونم چرا دیگه همه بیان و میرن
نه کاربر جدید فعال میاد نه کسی میاد نظر میده هیچکس براش مهم نیست بیخودی انگار زحمت میکشیم
من کابر زیاد می خوامممممممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خیلی خوب میشه

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - Storm - 2012/03/30 12:16 PM

در مورد این تیم من هم موافقت رو اعلام می کنم . و عملیش می کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هماهنگی هاش هم با هادی انجام دادم و میدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - farshad - 2012/03/30 01:19 PM

علي هم موافقه . ميگه با هادي هم حرف زده پس من ديگه با هادي صحبت نكنم ؟

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - ALI-TSUBASA - 2012/03/30 01:52 PM

خب گروه کاربری جدید هم داره راه میافتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میگم این توپیک،توپیک بدی نیست ها!اینجا راحت میشه کارها رو با مدیر بخش هماهنگی کرد و از پیام خصوصی و یادداشت دادن بهتره.

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - Kurama - 2012/03/30 02:57 PM

ایول بالاخره درخواست من واقعی شد
ممنون از همتون
من خودم با هادی صحبت کردم ولی شما صحبت کنید قبول تر کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - farshad - 2012/03/30 07:54 PM

خب از اونجاييكه من يادم رفت زودتر خبرتون كنم امروز بهتون ميگم ...

احمد آقا پروفايل احمد بك مدال سوباسا اوزارا تقديمشون شد از طرف مديريت كل فروم ...

ايشون تو ترجمه مانگا و زيرنويس كاپتان سوباسا زحمت كشيدن و تقديم انجمن كردند ...

مدال مباركشون باشه ...

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - yahiko - 2012/03/30 08:16 PM

منم تبریک میگم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی میگم بابت این گروه هک بیشتر فکر کنید!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - hossein khalili - 2012/03/30 08:27 PM

منم تبریک میگم ولی مدال سوباسا چ ربطی ب ترجمه داره؟؟؟؟؟؟حداقل ی مدال در باب ترجمه تقدیمش میکردی بهتر نبود؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش كاپتان سوباسا - farshad - 2012/03/30 11:58 PM

مدال سوباسا خب بهش ميدن ديه ! ميخواستي مدال ترجمه بهش بدن ! واسه بخش سوباسا ترجمه كرده مدال سوباسا بهش ميدن .