پارک انیمه
آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D (/thread-29946.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - sara.yeager - 2018/10/30 12:28 PM

نه من اصلا خوشم نمیاد اگه یکی کنه خفش می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - zahra basiri - 2018/12/14 01:19 PM

گاهی وقتا آره گاهی وقتا نه مثلا موقعایی که به هر دلیلی نمیتونم اون قسمتو ببینم ولی دوست دارم بدونم چی میشه ولی وقتی تونستم ببینم نه هیجانش از بین میره

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - گارا - 2018/12/14 11:50 PM

آره دوست دارم.وقتی هیجان و حساسیت یه انیمه میره بالا دیگه تحمل ندارم صبر کنم. باید هر چه زود تر بفهمم آخرش چی میشه وگرنه دیوونه میشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - ملیکا ایچیزن - 2018/12/15 05:34 PM

نه من خیلی بدم میاد اصنم هیچوقت باز نمی کنم ا سپویل ها رو بابا ادم دوست داره خودش حقیقت و ماجرا رو کشف کنه هیجان دیدن خود انیمه چی میشه؟
اصلا محاله از ا سپویل خوشم بیاد یا برم سراغش.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - diana king - 2019/07/29 01:03 PM

من دوست ندارم کسی برام اسپویل کنه!
ولی خودم عاشق اسپویل کردنم یوهاهاهامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نباید هیجان داستانو از دست بدم!
ولی تعریف کردن واسه بقیه خیلی کیف میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Anna Bolena - 2019/07/29 01:09 PM

من برام مهم نیست همیشه وقتی میخوام انیمه یا هرچیز دیگه ای رو ببینم قبلش از بقیه میپرسم که چه اتفاقی قراره بیوفته .چون من بیکار نیستم که برم تا وسطاش ببینم و اخرش بفهمم که الکی وقتمو هدر دادم سر یه انیمه بی خود

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - 2rsa - 2019/07/29 01:54 PM

برام اصلا مهم نیس! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا وقنی بشنوم دوست دارم زودتر ببینم واقعا درسته یا نه یا کلمو بکوبم تو دیوار! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Dazai.B - 2019/08/13 05:59 PM

بستگی به حس و حالم اون زمان داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی انیمه های 12 قسمتی رو زیاد دوس ندارم برام تعریف کنن
انیمه های طولانی تر رو مهم نیس بفهمم چی به چیه ولی خدانکنه یجای باحالو تعریف کنن انقدر یکسره میشینم پاش تا بالاخره به اون قسمت برسه

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - mohammed123 - 2019/08/28 07:15 AM

اگه اسپویل خبر خوبی باشه اره دوست دارم ولی اگه حاوی خبر بد یا یک بخش هیجانی باشه نه به هیج وجه دوست ندارم

RE: آیا شما از اسپویل شدن یه انیمه خوشتون میاد؟ :D - Yata - 2019/08/28 12:13 PM

حالم بهم می‌خوره البته بستگی داره به چی بگین اسپویل مثلا اگه در حد دزدیدن یه شنل باشه از یه لرد نهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif