پارک انیمه
اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ (/thread-2289.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - shitonak - 2012/01/27 02:17 AM

منم پین انتخاب میکردم چون کامل نبود ولی قوی بود باور داشت

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - aizen souske - 2012/01/27 02:22 AM

هوكاگه چهارم و كيوبي.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - shitonak - 2012/01/27 02:25 AM

باشه منم برای هوکاگت اروچیمارو برای کیوبی هم ساسوکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - سوباسا - 2012/01/27 11:03 AM

یوگی موتو و سوباسا

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - yahiko - 2012/01/27 11:03 AM

آخه نه ساسکه در حد کیوبی و نه اوروچی در حد هوکاگه اس!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما خب خودم که ریکودو هستم و شاید مادارا و هاشیراما رو احضار کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - Icchi - 2012/01/27 11:18 AM

دوستان ، قبل از اینکه دکمه ارسال پاسخ رو بزنید ، یه دور پستتون رو بخونید . ببینید واقعا این پست به درد کسی میخوره ؟ کسی از پست من چیزی یاد میگیره ؟ پستی که من میدم کسی رو به فلان انیمه جذب میکنه ؟
لطف کنید رعایت کنید تا بعداً دلخوری ای پیش نیاد . ضمنا این بحث های کل کلی هیچ نتیجه ای نداره .
در مورد انیمه خاصی اگه میخواید حرف بزنید ، لطف کنید از تگ اسپویل استفاده کنید .
ممنون از فعالیتتون . این پست های اخیر رو دست بهشون نمیزنم ولی خواهشاً از این به بعد رعایت کنید .

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - Serenade135 - 2012/03/18 03:55 AM

ایتاچی - کاداج مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - jex - 2012/06/15 05:29 PM

من لولوش از انیمه کد گیاس رو انتخاب می کردم

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - shawn - 2012/08/20 05:06 PM

من سفیروت رو انتخاب می کردم

RE: اگر یک موجود انیمه رو میتونستی انتخاب کنی چی میخواستی؟ - هرمیون - 2012/08/26 06:28 PM

من که زوکو رو توی اواتار(اخرین بادافزار ) انتخاب می کردم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه