پارک انیمه
برنامه 90 شوتباليستها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+--- موضوع: برنامه 90 شوتباليستها (/thread-2207.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: برنامه 90 شوتباليستها - farshad - 2011/11/28 05:25 PM

آره وقتي سوباسا و كاكرو نباشن و ميزوگي هم سالم باشه خب تو ليگ معلوم است كه آقاي گل ميشه و دوم هم نتا !

RE: برنامه 90 شوتباليستها - کریتوس - 2011/11/28 08:42 PM

پس چی شد فرشاد چرا قسمت جدید رو نمیزاری
خیلی خوب مینویسی منتظریم

RE: برنامه 90 شوتباليستها - farshad - 2011/11/28 08:59 PM

جمعه به جمعه رليز ميشه . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: برنامه 90 شوتباليستها - yahiko - 2011/11/28 09:43 PM

ماهم همچنان منتظر واکاشی هستیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: برنامه 90 شوتباليستها - farshad - 2011/11/28 11:40 PM

حالا كه اينقدر واكاشي رو دوست داري باشه اين هفته واكاشي رو ميارم + مهمان ويژه كه نبايد اسمشو بگم كه سوپرايز بشيد . راستي ممكنه نرسم جمعه ها! چون شنبه امتحان دارم ولي يه كاريش ميكنم . شايد همين چهارشنبه تكليفشو يه سره كردم كه به جمعه شب برسه .

RE: برنامه 90 شوتباليستها - yahiko - 2011/11/29 03:05 PM

ایول ایوله ایول فرشاد گل پسره ایول
ایول ایوله ایول فرشاد تاج سره ایول!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اشکالی نداره هر موقع هم که باشه بازم میخونیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: برنامه 90 شوتباليستها - farshad - 2011/11/29 03:45 PM

واكاشي كارته بان رو بهش زنگ ميزنم ببينم ميتونه بياد يا نه چون قراره يه مصاحبه ي توپ باهاش بكنم و علاوه بر اون يه چيزايي اين وسط هست كه دوست دارم باهاش سوپرايز بسازم . حالا مهمونها كه اومدن مشخص ميشه . راستش اين قسمت رو مثل قسمت دوم نميخوام درست كنم و هر دفعه سعي ميكنم با سري قبلي يه فرقي كنه . بيشتر شبيه سري 1 كار ميكنم تا جاييكه شد .
راستش خودم خيلي خوشم اومدش . به دوستم وحيد رضا هم گفتم بياد يه نگاهي به بخش سوباسا بندازه . اونم اگه بياد و ميتونه بهمون ملحق بشه و يكي از مشتري هاي ثابت اين برنامه ميشه

RE: برنامه 90 شوتباليستها - yahiko - 2011/11/29 03:48 PM

آره هرچی مشتری زیاد باشه بهتره چون بهتر میشه باهم تبادل نظر کرد!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم باهات موافقم که میخوایی قسمتای جدید با قسمتای قبلی فرق کنه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: برنامه 90 شوتباليستها - farshad - 2011/12/01 08:51 PM

فردا شب سري سوم رو ميزاريم . خواستيم يه ياداوري بزنيم كه يادتون نره ما رو همراهي كنيد .

RE: برنامه 90 شوتباليستها - soubasa - 2011/12/01 09:21 PM

داداش فرشاد ما یادمون نمیره با اون همه مطالب جالبش فقط مواظب باش تو یادت نره فردا بذاری که اگه یادت بره اینجوریت میکنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه