پارک انیمه
ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: بسکتبال کوروکو - Kuroko no Basket (/forum-362.html)
+--- موضوع: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske (/thread-14669.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - Roya - 2015/01/06 02:48 PM

اتفاقا به نظر من این یه موردش خیلی باحاله اسماشون رو خیلی خوب انتخاب کرده آدم کف می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واسه بقیه تیما نگفتن معنی اسماشون چی میشه؟

البته اون ساتسوکی اسمش کلا یعنی صورتی momoi میشه صورتی momo یعنی هلو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته این یکی از ویژگی های زبان ژاپنی هم هست که میشه باهاش این ترکیبای جالب رو ساخت وگرنه توی فارسی نمیشه اسم من در آوردی ساخت...

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. کوروکو نو بسکه kuroko no baske - Merida - 2015/01/06 02:52 PM

(2015/01/06 02:48 PM)'Roya' نوشته شده توسط:  اتفاقا به نظر من این یه موردش خیلی باحاله اسماشون رو خیلی خوب انتخاب کرده آدم کف می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واسه بقیه تیما نگفتن معنی اسماشون چی میشه؟

البته اون ساتسوکی اسمش کلا یعنی صورتی momoi میشه صورتی momo یعنی هلو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته این یکی از ویژگی های زبان ژاپنی هم هست که میشه باهاش این ترکیبای جالب رو ساخت وگرنه توی فارسی نمیشه اسم من در آوردی ساخت...

راست می گویی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه Momo میشه هلو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه صورتی دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب باید برم بگردم ببینم چی گفتن
مثلا برای اون uncrowned kings  اینه . نمی دونم تاپیکشو دیدی یا نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه ندیدی ببین جالبه
http://animpark.net/thread-16282.html

.........................
ویژگی جالب زبان ژاپنی البته نویسنده هم خوب ازش استفاده کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خلاقیت داشته تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - Roya - 2015/01/24 12:01 AM

اینو هم ببینین آکاشی قرار بوده این شکلی بشه بعدش کم کم نظرشون تغییر کرده و اینی شده که الان هست
(واقعا الانش هم همش بهتره مثلا اگه اون مو بلنده می شد من خودکشی می کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

[attachment=55312]

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - anne13 - 2015/01/25 07:24 PM

وای مری دستت درد نکنه من تازه اینارو درک کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسماشو خیلی قشنگ و با معنیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نویسندش بیشتر از داستان رو اسماش فکر کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسم کوروکو باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بقیه هم باحالنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسم موراساکیبارا هم باحاله مثل بچه هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - Manaka - 2015/07/04 10:48 AM

خخخخخ ایول به خلاقیت نویسندهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی اخه کجا باکاگامی(لقب کاگامیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) تو نسل معجزه ها جا دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خدایی آریگاتو به اطلاعاتمان اضافه گردید.

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - Princess Kimia - 2015/07/04 11:20 AM

خخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جالب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کمکمان کردین اگاهیامون رف بالامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - setsuka - 2015/10/03 03:37 PM

واقعا که خیلی جالب بود
من فقط اون قسمت رنگ هاشون رو میدونستم و فکر میکردم اسم ها متناسب با رنگ تم کارکترهاست هیچوقت  فکر نمیکردم انقدر عمقی انتخاب شده باشن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - Dai-Chan - 2015/10/03 07:40 PM

آکاشییییییتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif عاشق اسمشم ولی تتسو...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - Ali king - 2015/11/05 01:23 PM

ممنون کاگامی چرا عضو نسل معجزه شد؟

RE: ایا می دانستید که ..اسم های اعضای نسل معجزه .. بسکتبال کوروکو kuroko no baske - Merida - 2015/11/05 08:18 PM

(2015/11/05 01:23 PM)'Ali king' نوشته شده توسط:  ممنون کاگامی چرا عضو نسل معجزه شد؟
حواهش
خب کاگامی عضو نسل معجزه نشد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی طبق چیزی که تو ی داستان گفت کاگامی اخرین نفری بود که با استعدادی در حد نسل معجزه ها پیدا شد

البته جمله اش اینکه kagami is the last one who awakes his talent