پارک انیمه
اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید (/thread-11365.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - hodaei1380 - 2015/08/09 12:42 PM

نگاه میکردم ولی اون موقع دیگه اسم انیمه ساسکه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ساسکه شیپودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - avatar_sh - 2015/08/20 08:44 PM

خب هر انیمه ی که شخصیتمنفی داشته باشه باید یه مثبتم داشته باشه ولی در کل خب بستگیداره اون موقع اسم ان چی میبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - sanazvampire - 2015/09/10 09:08 PM

حتمی نگاه میکردم تازه باحال تر هم میشد اگه ناروتو شخصیت منفی بود تازه شخصیت منفی خیلی بهش میادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - ODESA - 2015/09/18 10:57 AM

اره حتما اون موقع شاید اصلا ناروتو قهرمان فیلم نبود اخه من تاحالا ندیدم شخصیت اصلی داستان منفی باشه 

شاید اون موقع ی نفر دیگه میشد قهرمان انیمه یا اصن همون ناروتو هم می خواست قهرمان باشه در کل فیلم تغییر می کرد نصف انیمه واسه اخلاق و رفتار های ناروتو اینجوری شد 

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - A Princess - 2016/02/10 10:30 AM

بلـــــــــــــــــــــــهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - ملیکا ایچیزن - 2016/02/10 08:20 PM

من حالاشم که شخصیتش مثبته باهاش قهر کردم.........

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - mojtaba1429 - 2016/02/10 08:37 PM

اگه با همین اخلاق میموند آره

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - moonnight - 2016/02/10 10:32 PM

بله چون برای من فرقی نمی کنه حتی امکان داشت این جوری انیمه باحال تر بشه.

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - XxxhatakeaisoxxX - 2016/05/12 11:22 PM

اگه منفی باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب نمدونم تصورشم سخته که ناروتو گوگولی من شخصیت بده باشه اخه مگه میشه اخهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifولی اگه انیمه قشنگ میشد حتما میدیدم

RE: اگه ناروتو شخصیت منفی بود دوباره انیمه ی ناروتو نگاه میکردید - Soul - 2016/05/12 11:25 PM

اصن ناروتو مهم نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تا بقیه شخصیتا هستن غمی نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه