پارک انیمه
دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-275.html)
+---- موضوع: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی (/thread-10499.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - losi love - 2014/01/24 09:09 PM

بله دیگه پس چی فکر کردی لطفا اسپ ندید ممنونم
ولی ........
ممنونمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - Princess Fire - 2014/06/11 10:56 AM

دوست دارم جای ناروتو جونم و ساکورا باشم برم بزنم دهن ساسکه رو......متنفرمممممممممممممم ازشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - Manaka - 2014/06/12 11:15 AM

دوست دارم جای ایتاچی باشم تا این ساسکه رو تیکه تیکه کنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - sha.j.t - 2014/06/12 12:57 PM

شدو باشم با سونیک بجنگم
یا
اومی باشم با یکی از اعضای گروه آ-رایز بجنگم!
یا
جک(جک فراست)باشم با پیچ و السا بجنگم البته السا حساب نمیشه چون تو کارتون ظهورنگهبانان نیست!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
یا
کاداج باشم با کلود بجنگم
یا
کلود باشم با کاداج بجنگم!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
و کلی شخضیتای دیگه و شخصیتایی که میخوام باهاشون بجنگم!!

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - سیما - 2015/02/16 02:48 PM

دوست دارم جای نجی باشم تابا ناروتو بجنگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه .تازه دیگه هیچ وقت تامطمعن نشدم حریف شکست خورده نظدیکش نمیشم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - *یاسمین* - 2015/02/24 11:50 PM

دوست دارم جای کلود یا کاداج باشمو کلا بجنگم خیلی مهم نیست با کی

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - tired - 2015/04/07 08:14 PM

دوست دارم به جای مادارا باشم و ناروتو رو بکشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شایدم شینو تا کیبا رو خفه کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شایدم هیدان تا شیکامارو بکشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شایدم ساکورا تا هیناتا رو له کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - گارا - 2017/08/11 04:25 PM

دوست داشتم جای ایتاچی باشم.اون موقع که دانزو داشت بهش پبشنهاد میداد که خانوادشو بکشه اول دانزو رو از وسط نصف میکردم.تا حدااقل یکم دلم خنک بشه.

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - 2rsa - 2017/09/05 06:33 AM

میخوام نارتو باشم هیچ کسیو نمیکشم-___-

RE: دوستداری بجای کدوم یکی از شخصیت انیمه باشی تاز یه نفر که بدت میاد بجنگی - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2018/08/26 06:28 PM

جای گارا یا ایتاچی باشم تا با ساسکه بجنگم..مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه