پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - sayeh - 2013/02/26 04:24 PM

بله بله ..... آقای محترم .... بله با شمام یازو جان ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما به کلود نزدیک بشین .... اونوقت من میدونم و شما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی یازو جان خوش اومدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بچه ها چرا نیومدین خونه ما پس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من و کلود 3 ساعت منتظرتون بودیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/26 05:08 PM

سلام به همگی
وعضو جدید شهر میدگار یازوعزیزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آقا رامین کار خوبی کردید جنسیس روبرداشتید من ازش خیلی خوشم میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه بادوتا کلود که نمی شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج حالا زنده شده اینو گفتم خواهرم بیاد داستان جدید رو دوتایی تعریف می کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/26 05:50 PM

(2013/02/26 02:53 PM)**yazoo** نوشته شده توسط:  آخ جون کسی هنوز یازو رو بر نداشته من یازو بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برادر کاداج برگرد با هم بریم حق کلودو بذاریم کف دستش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وااااااااای خیلی خوش اومدی برادر!!!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.............حالا که گروهمون زیادتر شده من بر می گردم!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/26 05:58 PM

(2013/02/26 02:03 PM)زاواره نوشته شده توسط:  معلومه که بایدبرگردی،کاداج!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!
اگه برنگردی من میدونم باتو.اگه موفق بشی زنده بشی میتونیم هم کلود روبکشیم وهم من قدرتت روزیاد میکنم.پس باید برگردی.

باشه حالا که شما دستور می دی من برمی گردم و یگانه سازی می کنم تا دوباره به زندگی برگردی و کلود رو نابود کنیم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هاهاهاها!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اهم اهم.جنسیس یه دقیقه بیا تو محتوای مخفی داداش!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/26 06:02 PM

آخیش ممنون یازو جان
بالاخره یکی تونست این داداش کاداج رو از خرشیطون پایین واینجا بیاره دست مریزادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هرچی جنسیس وزاواره اضافه شدن این کاداج برنگشت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهان من فهمیدم دلش واسه داداشاش تنگ شده بودهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Claire Farron - 2013/02/26 06:10 PM

به به عجب رونقی 40 صفحه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! باریک الله بابا تا همین الان داشتم نوشته هایی که من نبودم گذاشتینو می خوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آیریس خانم ، یازو جان ،جنسیس جدید و از همه مهم تر سفیروث جان!!!! خوشحال شدم از آشناییتون !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج منم موافقم که برگردی فعلا بحث ف.ف 7 هستش وقتش شد منو آبجیم بحث ف.ف 13 رو هم می کشیم وسط ... مگه نه آبجی ؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی آبجی لوس نیست ها لوزه !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/26 06:16 PM

(2013/02/26 06:02 PM)isami نوشته شده توسط:  آخیش ممنون یازو جان
بالاخره یکی تونست این داداش کاداج رو از خرشیطون پایین واینجا بیاره دست مریزادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هرچی جنسیس وزاواره اضافه شدن این کاداج برنگشت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهان من فهمیدم دلش واسه داداشاش تنگ شده بودهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اره اره اره!!...دلم واسه داداشام یه ذره شده بود!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/26 06:20 PM

بله بله هرچی خواهر گلم بگه
حالا چه فاجعه ای لوز روهم اینجوری مینویسن هم اونجوری مگه حرصه که فقط یه طور بشه نوشت؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ما توی بحث ف.ف7 هم شرکت می کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان که یازو آن نیست باداداشش بحث کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ما باید به اینجا رونق بدیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Claire Farron - 2013/02/26 06:28 PM

بله بله کاملا با آبجیم موافقممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه . خب کاداج که برگشت تموم شد رفت پی کارش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه... حالا باید بفهمیم نقشش چیه چطری میتونه کلود رو بکشه و سفیروث رو برگردونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - *Serah* - 2013/02/26 06:29 PM

خب داداش اگه دانشمند نبودم نمی تونستم حدس100درصد بزنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهم دو خط نشد ؟؟؟؟؟؟
درموردچی بحث کنیم؟؟؟؟