پارک انیمه
گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: فعالیت های گروهی (/forum-30.html)
+--- انجمن: ایفای نقش (/forum-338.html)
+---- انجمن: بایگانی (/forum-410.html)
+---- موضوع: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی (/thread-8286.html)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/02/25 11:13 PM

ینی با ما دوست باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/25 11:16 PM

انقد پشت سر من غیبت نکنید روحم توی قبر ( جریان زندگی ) می لرزه!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اصلا" چرا من باید زنده بشم؟؟؟!؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه من زنده بشم تو تاریخ از من به عنوان یک ادم پوست کلفت و جون سخت یاد می شه و خلاصه برام گرون تموم میشه!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من جام پیش سلول های مادر راحته !!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - strife - 2013/02/25 11:19 PM

ینی نمیخوای زنده بشی؟

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/25 11:25 PM

کاداج یعنی الان مردی قضیه چیه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/25 11:44 PM

واقعا عجب ابهتی داره عجب شمشیری
منو یاد دانته میندازه
[attachment=19606]

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - Kadaj - 2013/02/25 11:49 PM

ای بابا!!!!.......تازه می گین لیلی زنه یا مرد؟!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

قراره ما ادامه ی نجات کودکان رو بسازیم و مادر هم پیشنهاد دادن که من زنده بشم!!!! حالا نظرشما حضار محترم در این مورد و موارد دیگه ادامه دادن داستان چیه ؟!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه( لطفا" از زبون خود کاراکتراتون حرف بزنید!!! و پستتونم حداقل دوخط باشه!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/26 12:03 AM

دوستان من جنسیس هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بیو گرافیمو هنوز نخوندم الان میخونم

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - زاواره - 2013/02/26 02:03 PM

معلومه که بایدبرگردی،کاداج!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!
اگه برنگردی من میدونم باتو.اگه موفق بشی زنده بشی میتونیم هم کلود روبکشیم وهم من قدرتت روزیاد میکنم.پس باید برگردی.

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - **yazoo** - 2013/02/26 02:53 PM

آخ جون کسی هنوز یازو رو بر نداشته من یازو بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برادر کاداج برگرد با هم بریم حق کلودو بذاریم کف دستش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !! - ramin 99 - 2013/02/26 03:07 PM

تا وقتی من اینجا هستم کسی نمیتونه به کلود اسیب بزنه