پارک انیمه
اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ (/thread-9788.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - zari.f - 2013/09/26 10:17 AM

زاک و کلودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - hadiseh - 2013/09/26 10:29 AM

عاقا این چه سوال گمراه کننده ایه....آخه آدم اگه ده تا شخصیتو دوست داشته باشه که نمیتونه با همشون ازدواج کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکیش همین خودم.الان دقیقا نمیدونم اسم کیو بگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - Shina Uzumaki - 2013/09/26 11:38 AM

ای خدااااااا!!
همینجوری یه عالمه تو ذهن آدم میاد
اما وقتی ازت سوال میکنن کیا،همشون از ذهنت پاک میشن!!!
الان این سومین باره که میام اینجا،
اما نمیدونم چی بگم!!!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - shining dream - 2013/09/26 11:53 AM

ناروتو
من ناروتو رو انتخاب میکردم
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - shadow - 2013/10/13 06:39 PM

وایسا هنوز مونده امی و ماریا و بلیز و روژ و کریم و..........

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - kira_yamato - 2013/10/13 07:01 PM

امم...
انیمه بود یه چیزی... انیمیشن...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بزار ببینم... می رفتم با میویس... نه، می ترسم!
همون میویس!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - losi love - 2013/10/13 08:14 PM

من دوستارم با لیوای و ساسسکه و ارن و نوکتیس همین م عاشقشونم.............
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - naruto-kyuubi - 2013/10/13 08:40 PM

با ناروتو جونممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - shining dream - 2013/10/13 10:32 PM

Naruto Naruto Naruto
ناروتو بهترینه
با ناروتوجونم

RE: اگه شخصیت کارتونی بودی دوست داشتی با کدوم کاراکتری ازدواج میکردی؟ - افسون - 2013/10/14 03:40 PM

دو نوع انیمیشن وجود دارن:
1- انیمشن هایی که کاملا کارتونی ان. مثل ناروتو یا اواتار
2-انیمشن هایی که بوسیله ی کامپیوتر طراحی شدن مثل فاینال فانتزی
اگه از دسته ی 1 بود با شاهزاده زوکو ازدواج می کردم اما تو دسته ی دو فقط کــــــــــــــــــــــاداج خودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه