پارک انیمه
کارآگاه گجت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: مطالب ویژه سایت (/forum-75.html)
+---- موضوع: کارآگاه گجت (/thread-851.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: کارآگاه گجت - imagination - 2014/10/16 11:25 PM

من عاشق این کارتونم ولی همیشه حرص می خودم که چراقیافه اون مرده رونشون نمیدادن؟؟

RE: کارآگاه گجت - !Web princess - 2014/10/17 09:08 AM

خیلی باحاله!
سگه و اون پنی
ولی گجت بعضی وقتا چنان خنگ میشه ادم دوس داره بزنه تو سرش!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - imagination - 2015/01/07 09:22 PM

ولی خداوکیلی کارتون باخالی بودتواون زمون شایدالان ببینی نپسندی ولی اون موقع هایه کارتون محشربودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: کارآگاه گجت - سهیل 21 - 2015/02/10 05:38 PM

تمام کاراش رو برادر زادش می کرد
خودش فقط خرابکاری میکرد 
یادش بخیر 

RE: کارآگاه گجت - negar9 - 2015/04/24 05:12 PM

یعنی واقعا حرصه منو درمیوردT_T
مخصوصا این کارتونش که یه دانیاسور هم توش بودT_T
واقعا این گجت نفهم بودT_T
تازه ادمم نبود
من از دست اون شخصیت بدش خوشم میومد!!!
هیچ وقت قیافشو نشون ندادنT_T

RE: کارآگاه گجت - سیما - 2015/04/25 10:45 PM

اقا ازش متنفرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی خنگ میزنه
بخاطر همین فقط یه چند قسمتشو نگاه کردم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - Sweet Aida - 2015/06/04 07:03 PM

یعنی عاشق کاراگاه گجتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی احمق بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لعنتی همش شانس داشت! مثلا پشتش یه چیزی بود که داشت تیر پرت میکرد بعد مثلا (مثلا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) میرفت بند کفششو ببنده اون تیره نمیخورد بهش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این تصویری بود که همیشه از شانسش توی ذهنم داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - !Web Prince - 2015/06/06 12:02 PM

(2015/06/04 07:03 PM)Sweet Aida نوشته شده توسط:  یعنی عاشق کاراگاه گجتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی احمق بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لعنتی همش شانس داشت! مثلا پشتش یه چیزی بود که داشت تیر پرت میکرد بعد مثلا (مثلا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) میرفت بند کفششو ببنده اون تیره نمیخورد بهش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این تصویری بود که همیشه از شانسش توی ذهنم داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اتفاقا خیلی هم باهوش بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل ماتر توی ماشین ها 2 خودش رو به خنگی و حماقت زده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همیشه هم یه جوری برادرزاده اش رو گول میزد که همراش بیاد مأموریت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من کشته و مردۀ هوش سرشارشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارآگاه گجت - Sweet Aida - 2015/06/06 01:06 PM

(2015/06/06 12:02 PM)'!Web Prince' نوشته شده توسط:  
(2015/06/04 07:03 PM)'Sweet Aida' نوشته شده توسط:  یعنی عاشق کاراگاه گجتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی احمق بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اتفاقا خیلی هم باهوش بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثل ماتر توی ماشین ها 2 خودش رو به خنگی و حماقت زده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همیشه هم یه جوری برادرزاده اش رو گول میزد که همراش بیاد مأموریت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من کشته و مردۀ هوش سرشارشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نخیرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اتفاقا ماتر خیلی هم خنگ بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
اصلنم برادرزاده ش رو گول نمیزد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

RE: کارآگاه گجت - Salmanfz - 2015/06/11 10:59 PM

قشنگ بود خيليييييييى
ولى چهره كلاو چطورى بود؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif