پارک انیمه
بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. (/thread-8000.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - kira_yamato - 2013/10/08 04:33 PM

من واقعا از خوندن سه گانه ی قدرت های سیاه، اثر کلی آرمسترانگ خسته شدم...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ینی اصن نویسندگی بلد نبود یارو! غاز بهتر از اون می نویسه! حتی منم بهتر از اون می نویسم...من غاز نیستما! نویسندم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهجدی می گم البته.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - tired - 2013/10/08 07:58 PM

از رمان شب کریسمس خیلی مسخره بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - anne13 - 2014/07/29 06:36 PM

همه ی کتاب های که تا حالا خوندم عالی بوده چون من کتاب بد نمیخونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - Manaka - 2014/07/30 06:13 AM

کتاب لالایی برای دختر مرده فوق العاده افتضاح بود بیشتر کتاب ها اسمشون ترسناکه نه خودشون

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - Vampire - 2014/07/30 10:13 AM

راز اسپنته ، خیلی چرت بود همه میگفتن بخر آخر خریدم دیدم خیلی مزخرف بود.

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - HOSEIN7 - 2014/08/04 04:36 PM

رمان نبرد با شیاطین واقعا مزخرفه

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - miss-fatemeh - 2014/08/04 04:43 PM

شنگول و منگولتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - افسون - 2014/08/05 02:35 PM

من لالایی برای دختر مرده رو خیلی دوس داشتم از چند جانب بهش اشره شده بود. راستش من اصلا داستان ایرانی نمیخونم ولی یه بار دوستم چندتا رمان بهم فرستاد. یکیش عاشقان کوچک بود ینی گند گندتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifسه تا دخترن که همش عاشق میشن بعدش فراموشش میکنن دوباره عاشق میشن. گاهی هم عاشق میشن بدون اینکه فراموش کنن کلا از سوم راهنمایی عاشقن تا وقتی میرن تو قبر. اه اه

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - Tarane - 2014/08/14 02:36 AM

ارمیا افتضاحه
نمی گم چرا خودتون بخونید حالتون بهم می خوره

RE: بد ترین کتابی که تا به حال خوندین. - Phantom Phoenix - 2014/08/20 11:39 AM

اسمش یه کتاب انگلیسی بود
برای تولدم اورده بودم
صفحه اول رو خوندم سرم گیج رفت
انقدر که پیچیده بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif