پارک انیمه
انیمیشن های مورد علاقه شما!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: انیمیشن های مورد علاقه شما!! (/thread-6507.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - Kadaj - 2013/06/18 01:39 PM

گربه چکمه پوش هم دو نوع هست ،

یکیش اینه :

[attachment=20761]

که من دارم اما ازش خوش نیومد

"پی"یر آسیابان پس از مرگ پدر و به وصیت او با گربه اش (گربه چکمه پوش )همراه می شود تا با یک شاهزاده روبرو شود.در بین راه مباشر ملکه مزاحم او می شود و سعی می کند همه خواستگار های شاهزاده را از بین ببرد."پی یر"با کمک گربه چکمه پوش خود را به ملکه نزدیک می کند و...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این یکی هم اینه که انگار تازه اومده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

[attachment=20762]

خلاصه داستان : داستان درباره گربه شمشیرزنی است که در مجموعه انیمیشن های شرک دیده شده است.این گربه چکمه پوش ، شمشیر زن ماهر و بی باکی است اما در مواقع ضروری به اندازه ایی خودش را لوس می کند که دل هر انسانی بدرد می آید … !! این کارتون جنگ های این گربه و اینکه چطور به شرک و دوستانش محلق می شود را به تصویر می کشد …
لازم به ذکر است این انیمیشن نامزد جایزه اسکار نیز شده است.
[attachment=20763]

[attachment=20764]

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

[attachment=20765]

[attachment=20766]

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - mehrnaz - 2013/06/18 01:51 PM

این عکس آخریه ک گذاشتی بعد از گربه چکمه پوشه...ک هنوز تو ایران نیومده...وال ای هم خیلی قشنگه...و همین طور کارتون باربی پرنسس و پاپ استار...ولی هیچ کدوم از اینا ب پای ff7نمیرسه...منم اگه تونستم عکس میذارم...

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - Kadaj - 2013/06/18 01:51 PM

گارفیلد سری های مختلفی داره ، هم فیلمش هست هم انیمیشنشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

[attachment=20767]

[attachment=20768]

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - Kadaj - 2013/06/18 01:54 PM

نقل قول: هنوز تو ایران نیومده.

هر عکسی از کارتون گربه...گذاشتم دوبله شده ست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منظورم این نیست که عکسه دوبله شدست هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کارتونه عکسا همشون تو بازار هستن.

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - mehrnaz - 2013/06/18 02:14 PM

اون آخریه ک ب بچه هاشه رو من ندیدم...اگه میدیدم ک نمیذاشتم همین طوری ول بچرخه...من خوره کارتون و انیمیشنم...راستی منم میتونم معرفی کنم؟؟اگه سریالی باشه عیبی نداره؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - Kadaj - 2013/06/18 02:16 PM

اینم وال ایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در این کارتون می بینیم که رباطی به نام وال ای مسئول جمع کردن زباله های زمینی را به عهده دارد که در این بین که وال ای در حال انجام وظیفه است ، رباطی دیگر به نام ایو از طریق دیگر به زمین می آید و ...

[attachment=20769]

[attachment=20770]

[attachment=20771]

[attachment=20772]

[attachment=20773]

[attachment=20774]

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - Kadaj - 2013/06/18 02:20 PM

نقل قول: اون آخریه ک ب بچه هاشه رو من ندیدم...اگه میدیدم ک نمیذاشتم همین طوری ول بچرخه...من خوره کارتون و انیمیشنم...راستی منم میتونم معرفی کنم؟؟اگه سریالی باشه عیبی نداره؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اونی که چندتا بچه گربه توشه یه انیمیشن کوتاههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

http://www.movie4dl3.asia/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87-%DA%86%DA%A9%D9%85%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B4/

بله حتماً . منتظریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - King Hsn-GH - 2013/06/18 04:16 PM

آره اون سه تا بچه گربه یه انیمیشن 20 دقیقه ای هست.
من دارمش.
زیاد خوشم نیومد.
همون اون یکی بهتره

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - mehrnaz - 2013/06/18 04:29 PM

این کارتون تینکر بل 4 راز بالهاست
موضوع این کارتون اینه ک تینکربل وارد جنگل زمستان میشه و بال هاش شروع ب درخشیدن میکنه ولی ب دلایلی مجبود میشه برگرده و وقتی ب دوستاش میگه هیچ کس حرفش رو باور نمیکنه برای همین وسایلش رو آماده میکنه و ب جنگل زمستان میره...
من این کارتون رو دوست دارم خیلی قشنگه
اینم کارتون خوش قدم2 هستش البته اسم واقعیش میشه پاخوشحال2
موضوعش اینه ک پنگویین ها ب وسیله ی کوه های یخی توی سرزمین خودشون زندانی میشن ولی مامبول و پسرش اریک و دوستای اریک ب دلایلی گیر نمی افتن و حالا اونا دارن تمتم تلاششون رو میکنن ک بقیه رو نجات بدن...
من عاشق این کارتونم ب حدی ک قبلا روزی دو سه بار میدیدمش

اینم کارتون آلیسون ولیلیاست ک 26 قسمته و موضوعش مربوط میشه ب این ک چطور آلیسون و دوستش یه انقلاب ایجاد میکنن
اینم کارتون وینکس هستش ک توی تمام دنیا محبوبه
این کارتون پنج فصل و دوتا فیلم سینمایی داره ک ساخت کشور ایتالیاست...
این داستان درباره ی دنیایی هستش ک کاملا با دنیای ما متفاوته و داخلش همه چیز از قبیل پری ها جادوگرها و هیولا ها وجود داره...
من خودم عاشق این کارتونم
فصل پنج این کارتون ب دو صورت هستش چون وقتی اعضای گروه وینکس وارد دنیای سایرنیکس میشن کارتون سه بعدی میشه...

اینم از کارتونای من امیدوارم خوشتون بیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن های مورد علاقه شما!! - ♥MATSUYAMA-KUN♥ - 2013/12/19 10:19 AM

تیزپا و انسوی پرچین از همه بهتر بودن