پارک انیمه
توصیه این انیمه به دیگران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+--- موضوع: توصیه این انیمه به دیگران (/thread-3695.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: توصیه این انیمه به دیگران - Mystogan - 2012/09/17 06:36 PM

چرا فارسی نیست،زیرنویس فارسی رو میتونید دانلود کنید!

RE: توصیه این انیمه به دیگران - Noctis - 2012/09/17 06:54 PM

خیلی انیمه قشنگیه مخصوصا سری شیپودنشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دختر عموی من 23 سالشه و یکی از کسایی بود که منو به خاطر انیمه دیدن مسخره میکردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما یه روز مامانم اینا رفته بودن مسافرت اون اومد شب پیش من بمونه من ناروتو داشتم نگاه میکردم اونم مجبوری اومد ناروتو نگاه کرد
خیلی خیلی ازش خوشش اومده بود تا ساعت چهارو نیم صبح داشتیم ناروتو نگاه میکردیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تازه دختر عموم صبح که از خواب بیدار شد
میگفت داشتم خواب ناروتو رو میدیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الانم ازدواج کرده تهرانه صبح بهم ایمیل زد که ناروتو رو براش بفرستم نمیتونه بدون ناروتو سر کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: توصیه این انیمه به دیگران - Kurama - 2012/09/17 06:59 PM

خدایی بزرگارم معتاد میکنه
بهترین انیمه ای که دیدم
شمام ببینینش

RE: توصیه این انیمه به دیگران - abaneh - 2012/09/17 09:07 PM

منم شديد توصيه ش ميكنم هر كي نديده حتما بينهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: توصیه این انیمه به دیگران - p@ri...evil - 2012/10/28 10:45 PM

بهترین انیمه که در عمرم دیدم بهتون پیشنهاد میکنم که حتما نگاهش کنید ضرر نمیکنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: توصیه این انیمه به دیگران - ramin 99 - 2012/10/29 02:29 AM

منم از این انیمه خیلی خوشم میاد خیلی جالبه حتما ببینین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: توصیه این انیمه به دیگران - شینیگامی - 2012/11/23 08:36 AM

اصلا نمیدونم الان چی شد یهو یه احساس علاقه به ناروتو بهم دست داد.پاشید برید ببینید.حال کنید.

RE: توصیه این انیمه به دیگران - Uchiha Matin - 2013/08/13 05:05 PM

اونایی که ندیدن حتما ببینن توش درسای بزرگی هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: توصیه این انیمه به دیگران - Sasuke-024 - 2013/08/13 11:11 PM

هر کی نبینه نصف عمرش برفناسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: توصیه این انیمه به دیگران - ★Uzumaki Stella Hime★ - 2013/11/14 08:42 PM

این انیمه یعنی واقعععععا قشنگه من احمق هم اولش میگفتم نه مسخرس چرته و فلان و فلان و فلانه!
ولی واقعا خوشحالم که این انیمه رو دیدم!