پارک انیمه
کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ (/thread-28465.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - ترنج - 2018/08/06 08:09 PM

منم عشق افلاطونی رو دوست دارم و به نظرم خاصه

RE: کدوم نوع از عشق در فاینال فانتزی می پسندید؟ - NoboraHaru - 2020/03/05 09:02 PM

(2017/05/29 08:53 PM)سفیروت نوشته شده توسط:  بگید عشق بین کدوم شخصیت های فاینال فانتزی رو می پسندید؟؟

اگه دوباره بخوام یگم کدوم عشق .باید بگم موافقم با نظرت مبنی در جذابیت عشق تیفا و کلود چون تیفا کاملا به احساسش وفادار مونده و این کلوده که خودش رو خجالت زده و شرمنده از ماجراهای اتفاق افتاده میدونه. میدونید یه جا خوندم که کلود به خاطر این میخواست بخشیده بشه که چون فکر میکرد با عشقش به اریس باعث مرگش شده و با همین احساس هم به خودش ضربه زده هم به تیفا.توی یه مقاله هم خوندم که اسکوئر انیکس میخواد جریان بهتری برای این دوتا معشوقه بد اقبال رقم بخوره.شاید بلاخره تیفا و کلود بهم برسن. از نظر من عشق اریس و زک هم غم انگیز بود.ولی عشق بین تیداس و یونا هم خیلی خیلی غم انگیز تموم شد.اسکوال و رینوا هم ماجرای جذابی داشتن ولی اگه بخوام بگم کدوم عشق باید بگم همشون یجور قشنگن و من در واقع نظرم اینه که نمیتونم بگم عشق اساطیری بهتره یا یک مدل عشق دیگه باید بگم عشق زمانی زیبا میشه که واقعی باشه نه از روی هوس باشه...اره عشق فقط باید واقعی باشه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه