پارک انیمه
علم استنتاج. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: علم استنتاج. (/thread-25575.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/07/31 01:48 PM

عکس سوم :

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/07/31 01:49 PM

خب دیگه از راهنمایی خبری نیست !
ببینم چه میکنید ...تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: علم استنتاج - dot. - 2016/07/31 01:56 PM

لاک های دست سمت چپ هم مثل عکس قبلی در اثر شستشو پاک شدن, لاک ناخن اشاره و مادر یا دولایه بود یا ترکیبی ( هم طلاییه و هم لکه ی مشکی داره), دست های کسی که عکس گرفته سرخ هستن و لبه ی روشویی, یعنی طرف تازه دستاشو شسته (عکس خیلی سختی بود! )

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/07/31 02:04 PM

این یکی در اثر شست شو نبوده ! یکی از دستاش کاملا سالمه . پس با دست راستش لاک دست چپشو کنده . و همینم به‍مون میگه طرف راست دسته !

RE: علم استنتاج - dot. - 2016/07/31 02:05 PM

خب بله... مثل اینکه قراره من امروز همش اشتباه کنم!

RE: علم استنتاج - ciel - 2016/07/31 02:06 PM

عکس اولی

نمیدونم از کجا شروع کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه آدم خیلی تنها یا باید بگم یه پسرخیلی تنها اینو میشه از کثیفیه رو میزش فهمید چون دخترا هر چقدرم شلخته باشن حداقل روی میزشونو جم میکنن
و از اونجایی که روی مبلشو پارچه کشیده میشه گفت کسی زیاد بهش سر نمیزنه وگرنه من یکی که حال نداشتم همش پارچه بکشم و بردارم
و خونه اجاره ای و مجردی چون همه چیزو چپونده تو اون اتاق
و خیلیم مشغله داره حالا میگم چرا
کتابای تخصصی داره و همونطور که همه گفتن شاید دانشجوعه
به خاطر آباژور روشن نشون میده هوا تاریک شده و به احتمال زیاد بعد تاریکی هوا رفته چون آباژور روشن بوده و حالا کجا رفته؟!
فکر میکنم یارو میخواد مستقل باشه و شاید یه کار نیمه وقت داره و رفته به کارش برسه...و قبلشم دانشگاه بوده
روی مبلش یه بالش هست که نشون میده یارو میخواسته یه چرتی بزنه ولی چون نمیخواست زیاد بخوابه و باید به کارش میرسیده رو تخت نرفته
کنار مبلشم یه چیزایی هست که فکر کنم قهوه درست کرده بود و تا خوابش نگیره و بعد کار به کارای دانشگاهش برسه
و قرصای کنار تختم باید یه چیزایی باشه برای خستگی ناشی از کار زیاد
البته میشه اینم گفت که شب نیست که بره سرکار شایدم صبح شده میخواد بره دانشگاه

چطور بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif....بقییه رو هم الان یکی یکی میگمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/07/31 02:09 PM

به نظر میاد به خودش زحمت استفاده از پد و الکل برای پاک کردن لاک نمیده . هر بار اونارو میکنه و دوباره لاک میزنه . توی عکسم کاملا واضحه که یه لاک طلایی زیر لاک مشکی بوده .
قرمزی دستش ممکنه به خاطر حساسیت خیلی خفیف باشه که دقیقا نمیدونم به چی . ولی شاید به ماده شوینده باشه ، همون طور که اشاره کردی کارل جان !انگشت های کوتاه و خپل . طرف قد متوسط داره . به نظر میاد کمبود وزن نداشته باشه.[size=13px]​فک میکنم موهای دستش به ما بگه که توی یه کشور گرمسیر مثل همین ایران خودمون زندگی میکنه .

...
مثلا قرار بود راهنمایی نکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: علم استنتاج - .Nona. - 2016/07/31 02:09 PM

به نظر میرسه که شخص چپ دست باشه دست راست ظریف تر از دست چپ است،نمیدونم ولی بنظر میرسه جلو همه ی انگشتهای فرد سفید است مثل اینکه با یه چیزی بسته شده باشه نور فضا کم است و به نظر میرسد چراغ در بالای سر شخص است

RE: علم استنتاج - dot. - 2016/07/31 02:11 PM

استاد جان مگه نمیخواستید راهنمایی نکنید؟

RE: علم استنتاج - Sherlock Holmes - 2016/07/31 02:11 PM

(2016/07/31 02:06 PM)'ciel' نوشته شده توسط:  عکس اولی

نمیدونم از کجا شروع کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه آدم خیلی تنها یا باید بگم یه پسرخیلی تنها اینو میشه از کثیفیه رو میزش فهمید چون دخترا هر چقدرم شلخته باشن حداقل روی میزشونو جم میکنن
و از اونجایی که روی مبلشو پارچه کشیده میشه گفت کسی زیاد بهش سر نمیزنه وگرنه من یکی که حال نداشتم همش پارچه بکشم و بردارم
و خونه اجاره ای و مجردی چون همه چیزو چپونده تو اون اتاق
و خیلیم مشغله داره حالا میگم چرا
کتابای تخصصی داره و همونطور که همه گفتن شاید دانشجوعه
به خاطر آباژور روشن نشون میده هوا تاریک شده و به احتمال زیاد بعد تاریکی هوا رفته چون آباژور روشن بوده و حالا کجا رفته؟!
فکر میکنم یارو میخواد مستقل باشه و شاید یه کار نیمه وقت داره و رفته به کارش برسه...و قبلشم دانشگاه بوده
روی مبلش یه بالش هست که نشون میده یارو میخواسته یه چرتی بزنه ولی چون نمیخواست زیاد بخوابه و باید به کارش میرسیده رو تخت نرفته
کنار مبلشم یه چیزایی هست که فکر کنم قهوه درست کرده بود و تا خوابش نگیره و بعد کار به کارای دانشگاهش برسه
و قرصای کنار تختم باید یه چیزایی باشه برای خستگی ناشی از کار زیاد
البته میشه اینم گفت که شب نیست که بره سرکار شایدم صبح شده میخواد بره دانشگاه

چطور بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif....بقییه رو هم الان یکی یکی میگمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

آفرین بعدیارو هم بگو