پارک انیمه
چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ (/thread-23813.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - Emiya Sato - 2016/06/15 12:48 AM

برای آدم پول که درنمیاره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gifولی در کل سر گرمی خیلی خوبیه و نه من پشیمون نیستم که دارم انیمه نگاه میکنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - کساندرا - 2016/06/21 04:21 PM

(2016/05/20 09:19 PM)'Mina.' نوشته شده توسط:  اطرافیان و دوستان اخیرا خیلی مسخره میکنن. هی میگن باز داری برنامه کودک میبینی؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اخ اخ اخ باید یه کمپین تشکیل بدیم فرق برنامه کودک و انیمه رو توش کامل توضیح بدیم

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - Dazai.B - 2016/06/21 04:25 PM

من خیلی راضیم هر چقدرم اطرافیانم سرم غر میزنن یا مسخرم میکنن من بهشون اهمیت نمیدم و انیمه ی خودمو میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
والااااااااااااااااااااااااااااااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - an Uchiha - 2016/07/11 07:12 PM

بنظر من ادم نباید از چیزهای مهم بگذره بخاطر انیمه دیدن ...
انیمه و مانگا قسمتی از کارهای تفننی هستن که ادم میتونه تو وقت ازادش انجام بده ...

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - افسانه - 2016/07/25 05:18 PM

خیلی راضیم اصلا هم پشیمون نیستم

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - anageraal - 2016/07/31 11:33 AM

واییییی مگه میشه راضی نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصن عاشق انیمه ام که تو پارک عضو شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه^_^

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - dot. - 2016/07/31 12:23 PM

از اونجایی که باعث مرگم شدم خیلی راضیم!

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - Ryoma - 2016/09/11 07:40 PM

کاملا راضی ام .
بدون انیمه زندگی کسل کننده میشه . انیمه واقعا عالیه . به قول نائو چان زندگی بدون انیمه هرگز.

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - Salmanfz - 2016/09/11 07:41 PM

خیلی راضیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
التبه فرقی نمیکرد به حالم کلا یا بازی میکردم یا انیمه میدیدم یا انیمیشن میدیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چقدر از انیمه دیدن راضی هستید؟ - aika_chan - 2016/09/11 07:44 PM

من که کودکی بودم سربه راه و خرخون که ناگهان شبکه پویا پرنس تنیس گذاشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی از کل زندگیم بعد اون روز افتادم.
مشیمون که هم هستم هم نیستم چون این سرنوشته دیگه!