پارک انیمه
Ferid or Guren - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: آخرین اسرافیل - Owari no Seraph (/forum-407.html)
+---- موضوع: Ferid or Guren (/thread-21107.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: Ferid or Guren - Yu_chan - 2016/03/15 08:52 PM

انگار خودش فرشته صلح هست و کرول بدترین موجود!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خو خود فرید که بدتر از کرولهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا خوبه عامل همه بدبختی های میکا همین موجود هستااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Ferid or Guren - aika_chan - 2016/03/15 08:56 PM

(2016/03/15 08:52 PM)Yu_chan نوشته شده توسط:  انگار خودش فرشته صلح هست و کرول بدترین موجود!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خو خود فرید که بدتر از کرولهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا خوبه عامل همه بدبختی های میکا همین موجود هستااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نهـــــ!کرول خیلی هم خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دومین شخصیت مورد علاقم تو این انیمسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط اذیت کردنش کیف میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کجاش بدتره؟!؟!بچه به این مظلومیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابا من که میکا ام بخشیدمش شما نبخشیدی داداش یو؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Ferid or Guren - Yu_chan - 2016/03/15 09:01 PM

نخیییییییرم من هیچ وقت اون موجود بی رحم و****رو نمی بخشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Ferid or Guren - aika_chan - 2016/03/15 09:04 PM

بابا منکه میکا ام همین الان اعلام میکنم که خیلی هم خوشحالم که من و یو رو از هم جدا کرد چون اصلا تفاهم نداریم مثل اینکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Ferid or Guren - Rayan - 2016/03/17 12:48 PM

(2016/03/15 09:04 PM)***mikaela-hyakuya*** نوشته شده توسط:  بابا منکه میکا ام همین الان اعلام میکنم که خیلی هم خوشحالم که من و یو رو از هم جدا کرد چون اصلا تفاهم نداریم مثل اینکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اعلام یا بهتره بگم اعتراف بسی عالی ای بود! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از دعوا های میکا و یو معلومه نمیشه با هم تنها باشند وگرنه یکیشون اون یکی رو نابود میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Ferid or Guren - yuichiro - 2016/06/16 04:40 PM

بین ای دوتا فرید تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif ولی یکمی باید گوشاشو کوتا کنه...موهاش پیش کش

RE: Ferid or Guren - Ryoma - 2016/07/23 11:48 AM

گورن
معلومه که گورن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Ferid or Guren - Honoka-chan - 2016/11/03 01:48 PM

گورنـــ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه....

RE: Ferid or Guren - X Phoenix X - 2016/11/03 03:51 PM

معلومه گورن رومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فرید خیلی بدذات ترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Ferid or Guren - shizuko yagami - 2016/11/03 05:56 PM

مشخصا فیریدو کان خودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چیه گورن آخع عاشقش شدین؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه