پارک انیمه
تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ (/thread-20573.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Boruto - 2016/09/07 07:40 PM

نه اینکه بهش توجه نکنم ولی بیشتر سعی میکنم چند قسمت ببینم یا خلاصشو بخونم تا ببینم خوشم میاد یا نه چون انیمه باید با بینندش هماهنگ باشه و سلیقه همه یکی نیست

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - کساندرا - 2016/09/08 09:52 AM

راستش نه اصلا امتیاز رو افراد عادی مثل ما میدن اکثرا 
مهم در مخاطب و برداشت و لذت از انیمه هه

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Salmanfz - 2016/09/08 11:33 AM

امتیاز ها بیشتر شخصی و بر سبک علاقه افراده
اما بعضی انیمه ها با امتیاز پایین خیلی قشنگن!
یا بعضی انیمه ها با امتیاز بالا باب دل ما نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب بستگی به علاقه فرد داره ، امتیاز یه جور کمکه فقط!

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Kradness - 2016/09/08 11:43 AM

معمولا به امتیاز توجهی نمیکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید بعضی انیمه های امتیاز پایین قشنگ باشن...
نمونش دانگانرونپا.... امتیازش 4 و خوردی بود.... الان جز انیمه های مورد علاقمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Noctis_P - 2016/09/08 02:11 PM

هيچ تاثيرى نداره....

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Ryoma - 2016/09/10 01:50 AM

امتیاز انینه ها زیاد برام فرقی نداره دوست دارم کل انیمه های جهانو ببینم

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Nao-chan - 2016/09/10 01:41 PM

من ترجیح میدم خودم انیمه انتخاب کنم و از کسی هم برای انیمه دیدن مشورت نمیگیرم به امتیاز انیمه هاهم کاری ندارم
اول پوستر و خلاصه و ژانر و تریلر یه انیمرو میبینم بعدش تصمیم میگرم که نگاش کنم یا نه.به امتیازشم نگاه می کنم و از رو امتیاز می تونم بفهمم که یه انیمه ای از نظر بقیه چه جوریه ولی هرگز امتیاز یه انیمه برای من معیاری برای انتخاب اون انیمه برای دیدن نیست
انیمه هایی هستن که امتیازشون خیلی زیاده ولی من حتی حاضر نیستم یه AMV ازشون ببینم ولی انیمه ای هستش که امتیازش پایینه ولی ازش خوشم میاد ولی خب اکثر انیمه هایی که دیدم امتیازشون 5 و نیم یا 6 با بالا هستش

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Yu_chan - 2016/09/10 02:23 PM

منم ترجیح میدم چارت انیمه ای ـمو خودم بریزم!
من معمولا اول یه سری به لیست انیمه های فصلی میزنم و بعد خلاصه ـشونو میخونم یه تریلر ازشون میبینم! بعدشم یه نگاه به استودیو و کارگردان میکنم و بعد امتیاز رو نگاه میکنم!
به نظرم به خاطر سلیقه های متفاوت خیلی نباید روی امتیاز یه انیمه تمرکز کرد!

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - Lelouch.B - 2016/10/26 07:29 PM

(2015/07/12 07:11 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  خب سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

یه سوالی چند وقتی بهش فکر می کنم اینکه چقدر امتیاز انیمه ها می تونه معیار باشه برای انتخابشون ... امتیاز بالا یا امتیاز خیلی پایین  ... ایا امتیاز پایین مثلا 6 یا 5 باعث میشه قید دیدن انیمه رو بزنین اگه امتیاز بالا گرفته باشه حتما می بینین ( فرض کنیم موردی نداره و با سلیقه شما جوره ) یا اصلا امتیاز بالا داره ولی با سلیقه شما جور نیس انیمه رو می بینین حتما؟ یا مثلا امتیاز پایین داره و با سلیقه تون جوره داستانش چی کار می کنین دراپ می کنین؟ اگه انیمه از منتقدین امتیاز پایین گرفته باشه ولی امتیاز خوبی از ببینده ها گرفته باشه چی انیمه رو می بینن یا دراپ می کنین؟
در کل چقدر روی انتخاب شما تاثیر داره

نظر بدین لطفا^^( دو کیلومتر تایپ کردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

راستش رو بگم تک تک جواب میدم.....
امتیاز پایین گرفته باشه اصلا مهم نیست از گرافیک و ژانر خ شم بیاد میشینم پاش منتقدین هم هرچی بگن بگن مثلا انیمه ی برندگان کوچک به این قشنگی امتیازش زیر 5 هست.
امتیاز هم بالا باشه بز  اهمیت نداره همون قضیه اگه از گرافیکش و موضوعش خوشم نیاد بیخیال میشم
ولی اگه 10 از 10 داشته باشه یکم مهمه میشه
و درکل هیچ امتیازی جز 10 از 10 برام مهم نیست

RE: تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ - 2rsa - 2016/10/27 07:56 AM

برای من که مهم نیست!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای من ژانرو سبکش مهمه!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه