پارک انیمه
معرفی انیمه های بهار 2015 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: معرفی و بررسی انیمه های فصلی (/forum-269.html)
+----- انجمن: انیمه های پایان یافته (/forum-276.html)
+----- موضوع: معرفی انیمه های بهار 2015 (/thread-18201.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/04/23 08:15 PM

دث پاراده قشنگ بود ببینش مخصوصا دو قسمت اخر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - abaneh - 2015/04/23 08:16 PM

(2015/04/23 07:59 PM)Roya نوشته شده توسط:  ارسلان و خیلی وقت بود می خواستم ببینم پشت گوش مینداختم
اگه بخوام این سیزن و ببینم باید قبلی رو دیده باشم یعنی ؟
خون آشام ها خوبه ؟ ببینم ؟
نه گلم سیزن قبلی و نمیخواد ببینی .
انیمه های خون آشامی که تا الان ساختن چندان جالب نبوده ،ومپایر که گل سر سبدشون بود عشقی شد ،حالا اینو باید دید من که ندیدم مری که سلیقه ش خاصه مطمئنم از این خوشش نمیاد .

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/04/23 08:20 PM

ابانه این خون اشاما خودش کلا اسپویله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ابانه چند تا انیمه قشنگ بگو بزارم برم تو تاپیک مشاوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Roya - 2015/04/23 08:30 PM

مرسی آجی ^ـ^
منم از انیمه های خون آشامی کلا از قصه های خون آشامی خوشم نمیاد واسه همین برام جالب بود که مری از یه انیمه خون آشامی خوشش اومده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/04/23 08:34 PM

(2015/04/23 08:30 PM)Roya نوشته شده توسط:  مرسی آجی ^ـ^
منم از انیمه های خون آشامی کلا از قصه های خون آشامی خوشم نمیاد واسه همین برام جالب بود که مری از یه انیمه خون آشامی خوشش اومده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این و گفتم هااااااااااااا
نقل قول: این خون اشام ها جالب بود برای سرگرمی خوبه

محتوای مخفی (Click to View)

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - abaneh - 2015/04/23 08:37 PM

(2015/04/23 08:20 PM)Merida نوشته شده توسط:  ابانه این خون اشاما خودش کلا اسپویله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ابانه چند تا انیمه قشنگ بگو بزارم برم تو تاپیک مشاوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قصد کردم ببینمش حتی اگه چرت باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه احساس میکنم شبیه k هست.

تو چه ژانری خوناشامی؟

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/04/23 08:41 PM

نه ببین یه چیزی مثل اینا
دورارارا
باکانو
eden of the east
Kaze_No_Youjinbo

یه چیزی بود قبلا گفته بودی موبیروتو؟ ها؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - abaneh - 2015/04/23 09:12 PM

(2015/04/23 08:41 PM)Merida نوشته شده توسط:  نه ببین یه چیزی مثل اینا
دورارارا
باکانو
eden of the east
Kaze_No_Youjinbo

یه چیزی بود قبلا گفته بودی موبیروتو؟ ها؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پاپریکا رو دیدی؟موضوعش درمورد رویا هاس داستانش تو نوع خودش جدید بود برام، موسیقیش هم محشر بود .(الان دیدی گفتی دختر خوشگله عاشق پسر غوله میشه تو اینم یه همچین چیزی هست ، من دوست داشتم )

موبیروتو کدوم بود ؟
حمله به غولها رو ببین عالیه من دوباره نشستم دیدم دوبلر آکاشی رو لیوای عالیه محشره .

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/04/23 09:18 PM

وای کامیا سان محشره خودشممممممممممممممممممم وای کامیا سان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من عاشق این بشرم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پابریکا رو دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه چیزی بود که خیلی وقت پیش گفتی ببینم

Seirei no Moribito MU مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی) - Merida - 2015/04/23 09:20 PM

اینو می گم
Seirei no Moribito MU

اها راستی spiral هم دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه